Газета по-надвірнянськи
 

Юрій Дерев’янко про будівництво школи в Чорному Потоці

23 серпня 2018, 13:15 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 379 переглядів

Народний депутат України, один із лідерів «РУХУ НОВИХ СИЛ» Юрій Дерев’янко вимагає виділити кошти на реконструкцію школи у с. Чорний Потік. З цього приводу він укотре звернувся до Кабінету Міністрів, голови ОДА Олега Гончарука і голови обласної ради Олександра Сича.

«На сьогодні немає жодного іншого більш пріоритетного проекту, ніж школа в Чорному Потоці, корпус якої не можуть побудувати вже більше 15 років. Це свого роду знущання над дітьми, які тут навчаються», – вважає нардеп.

Дерев’янко пояснює, що центральна влада планомірно гальмує процес виділення коштів на це будівництво:

«Вони хочуть зробити так, щоб люди врешті-решт перекрили дорогу і вдалися до радикальних дій. Я неодноразово робив звернення до Уряду, подавав документи щодо необхідності будівництва школи у Чорному Потоці. Проте пан Порошенко діє за принципом Януковича: ми не будемо виділяти кошти, бо цей округ представляє народний депутат, який знаходиться до нас в опозиції».

Нардеп каже, що люди налаштовані категорично і робитимуть все для того, щоб школу таки добудували: «Якщо й надалі їх не чутимуть, то ми вдамося до акцій прямої дії. Будемо радитись з громадою. І робитимемо все для того, щоб діти, які зараз навчаються у корпусі сільської ради в страшних умовах, отримали новий корпус».

Всіляко підтримує будівництво школи і депутат Івано-Франківської обласної ради від «РУХУ НОВИХ СИЛ» Ольга Федишина.

«Люди від відчаю сьогодні змушені власними силами продовжувати будівництво цієї школи, бо коштів ніхто не виділяє. Належним чином область не фінансує і не може їх профінансувати. Надії були на соціально-економічну субвенцію. Аби її отримати, потрібно було, щоб відповідну пропозицію подала облдержадміністрація. Однак вона цього чомусь не зробила», – розповідає депутат.

Тому Ольга Федишина звернулась з цього приводу до голови обласної ради Олександра Сича, голови ОДА Олега Гончарука і голови бюджетної комісії облради Миколи Палійчука і просить владу області внести відповідну пропозицію до Уряду.

«Без цієї процедури кошти виділені не можуть бути. Страждають від такої політики діти, які не можуть належним чином отримувати освітні послуги. Такі умови шкодять і їхньому здоров’ю. Йде мова також і про раціональне використання коштів. Стіни уже звели і якщо цьогоріч не виділять 3-4 мільйони гривень на перекриття даху, то і попередні кошти пропадуть. Бо через зливи, сніг і зміну температури стіни піддаються руйнуванню», – каже Ольга Федишина, інформує прес-служба Івано-Франківської обласної організації партії РНС.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!