Газета по-надвірнянськи
 

Юрія Дерев’янка на пост президента підтримали більшість обласних організацій РНС

31 серпня 2018, 14:59 | Рубрика: Акцент, Суспільство Версія для друку Версія для друку 38 переглядів

Із 20 обласних організацій партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі», які провели свої конференції, 13 організацій рекомендували підтримати кандидатуру Юрія Дерев’янка на пост Президента України від «Руху нових Сил Михайла Саакашвілі».

На виконання доручення Політичної ради партії від 9 липня ц. р. про необхідність проведення внутрішньопартійних праймеріз у форматі відкритих обласних конференцій відбулась низка партійних конференцій, 13 із яких рекомендували Політичній раді партії та З’їзду номінувати та підтримати кандидатуру члена Ради партії Юрія Дерев’янка від партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі».

«Це політик нового мислення, нового зразка, котрий має абсолютно відмінну від інших програму виходу України на рівень процвітання. Дерев’янко надзвичайно дієвий, активний та ефективний депутат. Він представляє Прикарпаття вже другу каденцію у Верховній Раді, представляв Надвірнянщину в Івано-Франківській обласній раді. Він завжди займає принципову позицію у захисті гірських населених пунктів, освітян, медиків. Конкретними діями демонструє, що перебуває на боці своїх виборців і готовий відстоювати їхні інтереси», – каже координатор Івано-Франківської обласної організації, депутат Надвірнянської районної ради від фракції «ВОЛЯ», партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Тетяна Пришляк.

Зазначимо, що згідно з українським законодавством висування кандидатів на пост Президента України партіями може бути здійснено на їх з’їздах не раніше, ніж за 89 днів до дня виборів. «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» офіційно прийматиме рішення щодо висування свого кандидата у президенти на з’їзді, який відбудеться у кінці грудня ц. р. у законодавчо визначені строки для проведення з’їздів політичних партій із висування кандидатів, повідомляє прес-служба народного депутата України Юрія Дерев’янка.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!