Газета по-надвірнянськи
 

Звернення Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича

23 серпня 2018, 13:26 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 336 переглядів

Рідний наш прапор високо несім!

Хай він, уславлений, квітне усім!

О.Олесь

Напередодні найголовнішого свята українського народу – Дня Незалежності України ми урочисто відзначаємо День Державного Прапора, який є втіленням традицій державотворення, історії та сьогодення, прагнень української нації жити у вільній і незалежній соборній державі. Синьо-жовтий стяг є символом відродження і величі України, наших здобутків і перемог, уособленням незламності українського народу, живою пам’яттю про наше героїчне минуле і вірою у мирне майбутнє.

Багато поколінь борців за волю України віддали свої життя, щоб в усіх куточках нашої держави майорів синьо-жовтий прапор, як багатовіковий символ свободи і незалежності. Вперше на теренах Надвірної український стяг підняли під час велелюдного віче на Пнівському замку 24 вересня 1989 року. Під національним прапором український народ утвердив віковічну ідею відновлення української державності і самостійності. І сьогодні тисячі патріотів України під синьо-жовтим стягом, ризикуючи своїм здоров’ям та життям, захищають державний суверенітет і територіальну цілісність нашої держави та мужньо і самовіддано звільняють українські міста та села на східних рубежах від російського окупанта.

Напередодні 27-ї річниці Незалежності України та Дня Прапора України звертаюся до всієї надвірнянської громади, до керівників підприємств, установ та організацій, власників торгових закладів, громадських та політичних організацій встановити (вивісити), оновити синьо-жовте знамено на своїх помешканнях та установах усіх рівнів 23 та 24 серпня (згодом – на постійній основі).

На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки Незалежної України та з метою виховання поваги до державних символів України закликаю кожного свідомого жителя міста 23 серпня приєднатися до ходи з винесенням Державного Прапора у Надвірній від будинку «Просвіти» до пам’ятника Т.Г.Шевченку, стверджуючи велику єдність і міць всієї громади, непохитну віру у сильну та вільну Україну. Єднаймося у спільній меті – берегти й утверджувати незалежну соборну Українську Державу!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

ЗіновійАНДРІЙОВИЧ,

Надвірнянський міський голова.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!