Газета по-надвірнянськи
 

Додаткові кошти – на ремонт дороги

14 вересня 2018, 11:24 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 47 переглядів

Учора, 13 вересня, голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук зустрівся з активістами, щоб підтвердити виділення додаткових коштів на дорогу Яблунів – Делятин.

Нагадаємо, група делятинських активістів блокувала приміщення ОДА у понеділок, 11 вересня, вимагаючи коштів на ремонт цієї дороги.

Після підписаного розпорядження на 20 мільйонів гривень люди не заспокоїлися і вирішили ночувати просто у приміщенні ОДА, поки їм не підтвердять виділення коштів.

Голова ОДА Олег Гончарук розповів про ситуацію на дорогах Прикарпаття загалом, «щоб виключити будь-які політичні спекуляції… Керівник «Укравтодору» погодився на збільшення фінансування ремонтів на Івано-Франківщині у межах коштів дорожнього фонду. Всього на дорогу Яблунів – Делятин цього року буде виділено 80 мільйонів гривень».

Повідомлено також, що вже вчора була юридична можливість оплатити цей ремонт, також стане відомо, коли виїде техніка і розпочнуться самі роботи. Втім, виявилось, що є одна серйозна проблема – рахунки управління капітального будівництва облдержадміністрації все ще заблоковані, тому наразі працюють над вирішенням цієї проблеми, повідомляє сайт газети «Галицький кореспондент».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!