Газета по-надвірнянськи
 

Гриценко розповів, як провести податкову амністію…

28 вересня 2018, 13:15 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 465 переглядів

Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко заявив про необхідність проведення повної податкової амністії в Україні. В ефірі ObozTV політик зазначив, що податкова амністія є одним із ключових пунктів його передвиборчої програми.

«Я скажу прямо – треба підвести лінію під тими 27 роками, коли законодавче поле було таким… Люди мали накопичення, отримані тим або іншим шляхом, які зараз не працюють. А хтось із підприємців вивів їх в офшори», – заявив він.

За словами Гриценка, необхідно створити умови, «щоб ці люди поклали гроші в банки і далі жили спокійно — без будь-якого кримінального переслідування». Політик додав, що амністію зможе провести лише та влада, якій довірятимуть українці.

«Буде вона нульова, або для когось 5% чи 10% – це питання, яке ще обговорюється, тому що треба наповнити бюджет. Але повірте – будь-хто, хто був у «сірому полі», повинен відчути себе спокійно в нашій країні», – підсумував лідер «Громадянської позиції».

… і назвав принципи відбору людей у свою команду

Відповідаючи на запитання журналіста Oboz.TV, Анатолій Гриценко заявив, що імена тих, кого призначить на керівні посади, розкриє під час виборчої кампанії. За його словами, при відборі він буде користуватися принципами моралі та чесності претендентів: «Як принцип, це будуть люди, які відповідають таким критеріям, як професійність, порядність, патріотизм».

На запитання, коли стануть відомі прізвища цих людей, відповів, що це станеться під час виборів: «Є люди, особливо, коли я кажу про дипломатів чи військових, які зараз перебувають на посадах. Тому назвати прізвища тих, хто буде в команді при президентові Гриценку, означає, що їх відразу звільнять. Важливо, аби люди жили в спокої».

За Конституцією, президент має 5 ключових призначень, які має узгоджувати з парламентом. Це Голова Нацбанку, керівники ГПУ, СБУ, Міністерства оборони та Міністерства закордонних справ.

«Я мав необережність назвати кандидата на пост міністра оборони Івана Апаршина. Відразу пішла команда «фас!» і почали нищити його та його родину. Я бережу людей», – додав Анатолій Гриценко і заявив, що свої прямі конституційні повноваження Президента щодо призначення начальника Генштабу, головнокомандувача Збройних сил, керівників розвідок, голови Адміністрації Президента, Секретаря РНБО він виконає швидко і підпише укази одразу.

Раніше повідомляли, що серед перших законопроектів, які Анатолій Гриценко планує внести у парламент за умови перемоги на виборах, – виписана процедура імпічменту та пакет економічних рішень.

За матеріалами інтернет-джерел.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!