Газета по-надвірнянськи
 

Колегіальні рішення щодо назрілих проблем

14 вересня 2018, 11:23 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 100 переглядів

На засіданні колегії райдержадміністрації 11 вересня під орудою керівника виконавчої влади району Олександра Кеніза за участі голови районної ради Івана Гурмака, Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича та інших членів колегії оперативно і конструктивно обговорили п`ять актуальних питань.

Перед розглядом питань порядку денного керівники району і міста вручили почесну нагороду ОДА Вікторові Баюрчаку з нагоди Дня підприємця України.

Першим доповідав начальник відділу освіти РДА Степан Северилов про стан готовності закладів освіти району до нового 2018-2019 навчального року (відповідно до нормативних актів і доручень Президента і Кабінету Міністрів України). Після детального інформування із цього питання, у т. ч. і щодо організації інклюзивного навчання та впровадження засад Нової української школи, колегія відзначила, що у навчальних закладах реалізовано 70 відс. заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку району у частині проведення поточних та капітальних ремонтів приміщень, організації закупівель. Спостерігається позитивна тенденція щодо кількості переможців обласних та всеукраїнських олімпіад, конкурсів. Навчальні заклади району в основному забезпечені безкоштовними підручниками, а також повністю укомплектовані педагогічними кадрами.

Визнали за необхідне: здійснювати поетапний перехід ЗОШ на однозмінний режим навчання і забезпечити належні умови для вчасного проведення поточних та капітальних ремонтів навчальних закладів; пошук надавачів послуг гарячого харчування. Ці та інші напрямки знайшли своє відображення у рішенні колегії. Колегіальні рішення стосуються також підготовки приміщень, інженерних мереж і споруд, систем протипожежного захисту до стабільної роботи у новому навчальному році та осінньо-зимовий період; забезпечення паливом; умов для дотримання правил особистої гігієни школярів, організації питного режиму; контролю за дотриманням працівниками установ освіти періодичності і повноти проходження медичних оглядів; пропозицій щодо виділення коштів для створення та функціонування сайтів закладів освіти та ін. Це питання обговорювали за участі освітян району.

Не менше уваги надали конкретним напрямкам роботи райцентру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді,, про яку доповідав його очільник Назарій Глуханюк. Інформацію керівники взяли до уваги, акцентуючи на необхідності більшої результативності. Для цього рекомендували працівникам райцентру формувати у громадах сімейні цінності та засади відповідального батьківства із залученням суб`єктів соціальної роботи; залучати громадські організації, благодійні фонди до розв`язання актуальних соціальних проблем сімей, дітей та молоді; інформувати про створення патронатних сімей; надавати комплексну допомогу учасникам АТО та членам їх сімей, соціальну підтримку родин вимушених переселенців; виробити стратегію соціальної підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, для чого створити координаційну раду та облік дітей.

Колегія взяла до відома інформацію начальника управління фінансів РДА Лесі Свідрак про стан роботи щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ району (на виконання п. 6 доручення Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2018 р. № 16814/о/1-18). Видаткова частина загального фонду бюджету району за 8 місяців виконання на 87,8 відс. до уточнених призначень. Із загальної суми виконаних додатків на оплату праці і нарахування на неї працівникам бюджетних установ району спрямовано 304351,8 тис. грн. Це оплата праці працівників органів місцевого самоврядування, закладів освіти, охорони здоров`я, культури, фізичної культури і спорту, місцевої пожежної охорони. Це стосується 4277,5 фактично зайнятих штатних одиниць. Обговорення засвідчило, що своєчасність виплати зарплати – один із пріоритетних напрямків роботи РДА.

Завершили порядок денний засідання колегії обговоренням питання про стан розгляду звернень громадян за підсумками першого півріччя 2018 р. відповідно до Указу Президента України від 7 лютого 2018 р. № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування», а також про стан виконавської дисципліни у роботі з документами за підсумками першого півріччя 2018 р. відповідно до вимог Указу Президента України від 26 липня 2005 р. № 132. З обох доповідав начальник відділу документообігу, контролю та звернень громадян апарату РДА Ярослав Андріїв. Прийняті відповідні колегіальні рішення.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!