- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Ланчинська об’єднана територіальна громада увійшла у фінал проекту Агентства США «DOBRE»

Posted By Модератор On 14.09.2018 @ 11:26 In Новини | No Comments

Цього вівторка, 11 вересня, у Ланчинській селищній раді об’єднаної територіальної громади відбулися збори жителів для презентації перших проектів у рамках програми «DOBRE». У них взяли участь керівництво ОТГ, депутати обласної та селищної рад, члени виконкому, підприємці, керівники громадських об’єднань, закладів освіти, культури, медицини, духовенство та молодь.

Голова ОТГ Володимир Попович навів коротку історичну довідку про Ланчин і Добротів, зазначивши, що на нинішню пору спостерігається позитивна тенденція приросту населення, збережено мережу освітніх, медичних та закладів культури, дошкільного та позашкільного виховання. – Маємо вже перші позитивні зрушення – встановлено антивандальні майданчики, перекрито дах приміщення Добротівської гімназії, розпочалося виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва мереж каналізування у Ланчині, – мовить очільник громади. Серед проблемних залишаються – будівництво і ремонт доріг та мостів, каналізації, забезпечення питною водою, відновлення автобусного сполучення із селами Середньомайданської сільської ради та інше.

Координатори проекту «DOBRE» Любомир Кава і Марина Дудяк, розповівши про проект, зазначили, що його основна мета – сприяти розвитку громад і залучати жителів, а особливо молодь, до вирішення проблем населеного пункту. – Його реалізує Агентство США з міжнародного розвитку, на реалізацію першого проекту надають 10 тисяч доларів США, а 4200 доларів США – внесок самої громади.

У результаті рейтингового голосування найбільше голосів набрав проект щодо формування географічного центру громади – зведення центру дозвілля і відпочинку у сквері, де розташований пам’ятник співцю Січового Стрілецтва Юрію Шкрумеляку, який представив селищний голова Володимир Попович. Він передбачає встановлення лавочок, клумб, столиків для гри у шахи та шашки, сцени й інше. Цікавими і доволі потрібними для громади є й інші презентовані проекти: директора Добротівської гімназії Івана Янка – щодо облаштування оглядової вежі і рекреаційної зони в урочищі Жбир і депутата селищної ради ОТГ Михайла Яновського – відновлення каскаду струмків.

Проект, який набрав найбільшу кількість голосів, подадуть на розгляд фахівцям офісу «DOBRE», переможців мають визначити до кінця жовтня цього року.

Наш кор.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2018/09/lanchynska-objednana-terytorialna-hromada-uvijshla-u-final-proektu-ahentstva-ssha-dobre/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.