Газета по-надвірнянськи
 

На розгляд 23-ої сесії обласної ради винесено понад 60 питань

21 вересня 2018, 10:47 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 582 переглядів

На розгляд 23-ої сесії обласної ради, яка відбудеться 21 вересня ц. р., винесено 62 питання. Такий проект порядку денного рекомендувала до розгляду депутатського корпусу президія обласної ради, засідання якої відбулося 18 вересня.

За словами голови обласної ради Олександра Сича, практично всі проекти рішення були опубліковані на офіційному сайті обласної ради згідно з чинним законодавством та розглянуті у профільних депутатських комісіях. Решта питань, які найдішли з порушеннями термінів, включені до порядку денного сесії з уваги на їх актуальність та необхідність оперативного прийняття рішень по них.

Розгляд питань згідно з проектом порядку денного депутати розпочнуть із обговорення звернень до центральних органів влади. Вони стосуватимуться врегулювання статусу лісів комунальної власності та необхідності реформування лісової галузі, перевірки дотримання дочірнім підприємством Національної акціонерної компанії «Надра України» «Західукргеологія» вимог законодавства у сфері геологічного вивчення надр, законодавчого врегулювання перерахунків пенсій колишнім державним службовцям та посадовим особам органів місцевого самоврядування, недопущення екстрадиції громадян до Російської Федерації, стану виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ області, приведення у відповідність до Закону України «Про ринок природного газу» Постанови НКРЕКП «Про затвердження Кодексу газорозподільних систем».

Також до розгляду депутатів запропоновано інформацію про виконання обласного бюджету за І півріччя 2018 року, внесення змін до головного фінансового документу і до рішень обласної ради щодо розподілу коштів бюджету розвитку обласного бюджету та обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.Разом з цим під час сесії планують заслухати інформацію прокурора області та начальника Головного управління Національної поліції в області про результати діяльності цих правоохоронних органів за перше півріччя 2018 року, обговорити зміни до Перспективного плану формування територій громад області та внести зміни до Регламенту обласної ради. Низка питань, включених до проекту порядку денного, стосуються доповнення Програми розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2016-2020 роки, внесення змін до одинадцяти діючих обласних програм та прийняття шести нових. Серед іншого, прикарпатським обранцям пропонують до розгляду блок кадрових питань та проектів рішень, спрямованих на впорядкування майна і земельних ділянок спільної власності громад області, повідомляє прес-служба обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!