Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянці перемагають у відбіркових змаганнях

14 вересня 2018, 11:30 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 329 переглядів

У середу, 12 вересня, на майданчику спорткомплексу профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» відбувся відбірковий етап серед команд катехитичних шкіл Надвірнянського деканату УПЦ Київського патріархату на Кубок Владики Юліана, Єпископа Коломийського і Косівського.

У результаті напружених баталій підсумкові місця розподілилися так: шості – Чорні Ослави, п`яті – Заріччя, четверті – Білі Ослави, треті – Чорний Потік, другі – Гвізд, перші – Надвірна. У складі переможців виступали: Назар Дерещук, Тарас Шпинта, Олексій Дутчак, Олександр Юрчило, Денис Креховецький, Максим Вітвіцький, Олексій Скрипник, Володимир Семанюк, Владислав Івасик, тренери – Іван Тимінський, Олег Тащук і Тарас Угринюк.

IMG_9869_1

IMG_9836_1

Найбільше праці до того, щоб цей турнір пройшов на найвищому рівні, доклав декан Надвірнянський УПЦ Київського патріархату, митрофорний протоієрей Олег Траско, який всім серцем уболівав за кожну команду і подякував гравцям за неабиякий рівень майстерності та самовіддачі на міні-футбольному майданчику. Також допомогли у проведенні митрофорні протоієреї Василь Ужитчак, Михайло Купчак та Іван Микицей, протоієреї ЛюбомирТраско і Михайло Грицанюк, ієрей Володимир Солоджук.

IMG_9840_1

На урочисту церемонію нагородження завітало чимало шанованих гостей, які вагомо доклалися до проведення цього кубка, – начальник управління спорту ОДА Орест Оклієвич, голови райдержадміністрації Олександр Кеніз та районної ради Іван Гурмак із заступником Ігорем Писклинцем, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович і депутат міської ради Тарас Вінтоняк. Вони відзначили неабияку вагомість і потрібність розіграшу цього Кубка – коли серед молоді пропагують духовність і здоровий спосіб життя. Їм, а також депутату міської ради Романові Мажаку, вручили подяки.

Переможці зіграють у фінальному етапі, який невдовзі відбудеться у Коломиї.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!