Газета по-надвірнянськи
 

Незабутня автентика і гостинність Надвірнянщини

14 вересня 2018, 11:34 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 82 переглядів

Уже із самого ранку 24 серпня площа перед адміністративним приміщенням районної ради буквально потонула в яскравих барвах вишивки, у мелодійному пісенному звучанні та в безлічі національних страв і напоїв. Воістину торжествувала аура традиційного і повсякчас чаруючого фольклорного подвір`я.

Так вагомо і як вже по-українському щиро та гостинно вітали краян, а також представників міжнародних делегацій із Польщі, Румунії, Чехії аматори сцени із сіл Бистриця, Зелена, Максимець, Пасічна, Черник, Пнів, Битків, Молодків, Гвізд, Назавизів, Лісна Тарновиця, Парище, Середній Майдан і Вишнівці, Тисменичани, Цуцилів, Лоєва і Саджавка.

IMG_9342

IMG_9351

IMG_9355

IMG_9363

IMG_9368

IMG_9371

IMG_9390

IMGL0011

IMGL0013

IMGL0018

IMGL0020

IMGL9986

IMGL9995

Дзвінко задзвеніли цимбали, заграли бубни і буквально вся площа поринула у запальні танці. Ніби завитало у повітрі, що настановою для нас має стати віра у свою державу, терпка і палка наснага від її прекрасних мелодій, переспівів та гостинності.

Щоб свято стало таким різнобарвним і насиченим, багато праці та зусиль доклали аматори народної творчості – очільники та художні керівники будинків культури та клубів району: Марія Рогів та Іван Марич з Бистриці, Наталія Остащук і Оксана Клюшта із Зеленої, Марія Юрчук із Максимця, Параска Гаврильчук із Пасічної, Галина Яремчук із Черника, Ірина Гордійчук і Галина Пуканюк із Пньова, Олена Годзюр і Тетяна Госедло із Биткова, Людмила Йосипенко та Уляна Пилип`юк із Молодкова, Катерина Іванюк, Світлана Ців`юк і Уляна Боднарук із Гвозда, Оксана Колінковська із Назавизова, Оксана Дем`янів і Світлана Ців`юк із Лісної Тарновиці, Василь Лацко і Назар Романюк із Парище, Анна Казюк і Уляна Семенишин із Середнього Майдану та Вишнівців, Тамара Белей із Тисменичан, Галина Легка і Микола Ровенко із Цуцилова, Марія Хопта із Лоєви та Уляна Грицюк із Саджавки.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!