Газета по-надвірнянськи
 

Олег Гончарук: «Очікуємо, що наступного року на ремонт доріг місцевого значення буде спрямовано понад 480 млн. грн.»

21 вересня 2018, 10:47 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 625 переглядів

Минулого тижня голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся із представниками засобів масової інформації. Серед іншого йшлося про відбудову автомобільних доріг загального користування місцевого значення у поточному році, а також перспективи розвитку дорожньої інфраструктури у 2019-2020 роках.

З першого січня дороги місцевого значення загальною протяжністю 3117 км. перейшли до сфери управління обласної державної адміністрації. Вони включають 432 дороги та 813 мостів протяжністю 16 км. На ремонт та обслуговування цих доріг цьогоріч у Дорожньому фонді було передбачено лише 278,9 млн. гривень.

Через недостатній рівень фінансування на ремонт місцевих доріг, на деяких з них, до слова, будівельні роботи не проводили понад 25 років, протягом останніх місяців відбулася низка протестних акцій за участі жителів населених пунктів. Одна з таких пройшла на ділянці дороги «Делятин – Яблунів», учасники якої висловили незадоволеність станом дорожнього покриття та фінансуванням будівельних робіт.

«Наразі весь фінансовий ресурс Дорожнього фонду вичерпаний і в поточному році вносити зміни у перелік доріг, які ремонтуватимуть, не буде. У той же час, щоб не повторяти цьогорічних помилок, ми проведемо роз’яснювальну роботу для жителів області, які ділянки доріг ремонтуватимуть, і коли ці роботи будуть проведені», – зазначив Олег Гончарук. У наступному році при визначенні переліку автошляхів для ремонту за рахунок коштів Дорожнього фонду, важливу роль відіграватиме обсяг надходжень до бюджету від сплати акцизного збору, а також інтенсивність руху транспорту.Відповідно до Концепції розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Івано-Франківської області на 2018-2020 роки передбачається, що на ремонт та будівництво таких доріг наступного року буде спрямовано близько 480 млн грн., а у 2020 році – понад 650 мільйонів гривень.

Що ж до будівництва доріг державного значення, то у 2019 році ключовим об’єктом у відновленні стане дорога Івано-Франківськ – Тернопіль, де протяжність територією області складає 33 км.

Інф. ОДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!