Газета по-надвірнянськи
 

Перші кроки Нової української школи

7 вересня 2018, 10:56 | Рубрика: Освіта Версія для друку Версія для друку 49 переглядів

Надвірнянщина, як і вся Україна, реалізовує концепцію Нової української школи (НУШ). Вона стосується тільки першокласників, адже саме для них запроваджений інтегрований навчальний курс «Я досліджую світ».

дзвіночок

Про перші вересневі кроки у перших класах нашого району розповіла для наших читачів методист інформаційно-методичного центру відділу освіти РДА Любов Лисак. Зокрема, зазначила, що у 25 закладах загальної середньої освіти для навчання першачків використовують програму НУШ-2 за редакцією Романа Шаяна. Кожен тиждень для них – тематичний. Тема першого навчального тижня «Я – школяр», а наступного – «Мій – наш клас». Кожен день для маленьких школяриків розпочинається із ранкових зустрічей, які плавно переходять в інтегровані уроки.

школа

Першовересневі святкові фрагменти у Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, які зафіксував Михайло ЛУКАЧ.

Із методичними матеріалами особливих проблем не виникає. Із дня на день очікують підручників і «Лего», а конструкторами «6 цеглинок» забезпечені. Чотирнадцять закладів загальної середньої освіти уже отримали оргтехніку. Не всі юні здобувачі освіти сидять за новими партами. Частину їх привезли 5 вересня. Решта – на підході. Невдовзі усі 56 перших класів району повинні відчути позитив від освітянської реформи.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!