Газета по-надвірнянськи
 

Роман Киселюк та Іван Андрушко – лауреати премії імені Юрія Шкрумеляка

14 вересня 2018, 11:24 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 63 переглядів

На засіданні комісії з присудження премії імені Юрія Шкрумеляка Надвірнянської районної ради під головуванням заступника голови районної ради Ігоря Писклинця 11 вересня обговорено подані матеріали і кандидатури номінантів на здобуття згаданої премії 2018 року.

Комісія одноголосно вирішила присудити премію у номінації «Поезія, проза» за книгу «Овва», присвячену темі нинішньої невідкладної оборони рідної української мови й українства, проілюстровану членом Національної спілки художників України Яремою Оленюком, письменникові та краєзнавцю Романові Михайловичу Киселюку із Делятина.

У номінації «Патріотичне та духовне виховання» за тематичну добірку віршів і публікацій, в яких висвітлена тема українського державотворення та значення творчого набутку і героїчного життєвого шляху Поета Січового стрілецтва Юрія Шкрумеляка Іванові Васильовичу Андрушку – ветеранові-освітянину із с. Джурів Снятинського району, уродженцю Ланчина. Нагороди вручать у визначений час, про що повідомлять лауреатів. Комісія висловилась за потребу звернутися до районної ради щодо внесення змін у рішення районної ради про Положення про присудження премій ім. Юрія Шкрумеляка та ім. Надії Попович. Йдеться, зокрема, про чітке розмежування вікової категорії номінантів-авторів на премії – дитяча, шкільна і студентська молодь, та інша категорія – автори старшого віку. Потребують також уточнення номінації та жанрова палітра творів поетів, письменників, журналістів, музикантів, співаків, майстрів образотворчого і народно-ужиткового мистецтва тощо.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!