Газета по-надвірнянськи
 

У рідну школу на Першовересень

7 вересня 2018, 11:05 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 27 переглядів

У Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 побував народний депутат України Юрій Дерев`янко. Він згадав про свої шкільні роки та відверто поспілкувався з вчителями, зокрема, розповів, що готовий висувати свою кандидатуру на посаду президента, аби повернути країну українцям.

«Нам потрібно подолати систему, коли де-факто є 15-20 людей, які все контролюють: економіку, центральні канали телебачення і найголовніше – механізм формування влади. Найгірше, що це контроль над нашим завтрашнім майбутнім. Ми уже втратили той час, коли могли косметичними реформами міняти цю систему, зараз її потрібно радикально перебудувати», – каже нардеп.

Побудова нової системи замість ремонту старої – головне завдання, яке ставить перед собою Юрій Дерев’янко. А задля цього пропонує впровадження неоекономіки, цифрової держави, прямої демократії та плану припинення війни.

«Це є шанс для країни отримати новий поштовх швидкого розвитку. І це реально. І я для себе прийняв відповідальне рішення. І якщо ми, українці, усі разом зберемося , то ми зможемо пришвидшити і отримати те все, за що виступали 4 роки тому на Революції Гідності», – каже кандидат у президенти України.

Наміри Юрія Дерев’янка поділяє більшість освітян, адже, будучи народним депутатом України, він показав, як потрібно не словом, а ділом змінювати цю країну.

«Він достатньо робив і робить для своєї рідної школи. Вікна в актовій залі, фойє, класи, кабінети, меблі – все це зроблено за його сприяння», – розповідає директор загальноосвітньої Надвірнянської школи I-III ст. № 1 Петро Маланюк.

Юрій Дерев’янко побажав освітянам успішної роботи в країні, з якої не треба тікати, аби себе реалізувати, інформує прес-служба Івано-Франківської обласної організації партії РНС.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!