Газета по-надвірнянськи
 

Юні моряки у гостях Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату

21 вересня 2018, 10:46 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 95 переглядів

Згідно з угодою між Прикарпатським військово-спортивним ліцеєм-інтернатом і Військово-морським ліцеєм делегація юних моряків з Одеси побувала на Прикарпатті.

Навесні 2014-го Військово-морський ліцей передислокували із Севастополя в Одесу через анексію Криму Російською Федерацією. 1 вересня того ж року в ліцеї відновили навчально-виховний процес.

Делегацію моряків-ліцеїстів очолив начальник ліцею капітан І рангу Віктор Шмигановський .Одеські ліцеїсти ознайомилися з пам’ятними місцями у Надвірній, зустрілися з міським головою Зіновієм Андрійовичем, відвідали Прокатедральний Собор Благовіщення Пресвятої Діви Марії і духовні святині нашого міста, побували у Манявському скиті, ознайомилися з історичними пам`ятками Коломиї та Івано-Франківська, відвідали Яремчу і курорт «Буковель». Особливо запам’яталися ліцеїстам відвідини Музею історії Надвірнянщини, де ознайомилися з героїчною боротьбою прикарпатців за волю України. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, віддали шану Кобзареві України.

У своїх прикарпатських друзів одеські моряки побували на спільних уроках, взяли участь у спортивних змаганнях. Морських ліцеїстів приємно й особливо вразила доброзичливість і гостинність надвірнян, котрі сердечно вітали їх на вулицях міста.

У цей же час делегація прикарпатських ліцеїстів побувала в Одесі у своїх колег-ровесників з Військово-морського ліцею.

Ігор Андруняк,

член Національної спілки краєзнавців України

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!