Газета по-надвірнянськи
 

Зустрічі у Надвірній та Ланчині

14 вересня 2018, 11:22 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 34 переглядів

Минулої неділі після відвідин Х обласного Фестивалю стрілецької та повстанської пісні ім. Софії Галечко у Надвірній і вітального виступу народний депутат України III, IV і VII скликань, лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок спільно з головою Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода», депутатом обласної ради Михайлом Короликом та головою районної організації ВО «Свобода», депутатом обласної ради Михайлом Іваночком провів зустрічі з жителями Надвірнянщини у Надвірній та Ланчині, на яких панувала патріотична атмосфера.

Можна було почути гострі питання та ще гостріші відповіді. Хтось цікавився вирішенням проблеми господарки Надвірнянського району, а когось цікавили глобальніші питання загальнодержавного рівня. Та все ж одне українці запитували: «Як припинити війну на східній Україні та що робити з окупованими територіями?».

На що націоналіст ствердно відповів, що «депаспортизація» – один із перших кроків і жителі східної України повинні доказати свою відданість рідній державі, щоб всі українці їм повірили. Змістовні відповіді з історичним екскурсом та беззаперечними фактами від Олега Тягнибока змусили не тільки замислитись кожного, а й погодитися з ним. Обговорили з краянами актуальну політичну ситуацію в Україні, області та, зокрема, у Надвірнянському районі. Люди обурені свавіллям влади, яка постійно прикриває свою злочинну діяльність війною. Громада підтримує свободівців у боротьбі проти олігархів.

У Ланчині капелан «Легіону Свободи» о. Василь Довганюк вручив Олегу Тягнибоку від воїнів московсько-української війни нагороду «ГАЛИЦЬКИЙ ХРЕСТ», а також відзнаку від Апостольства Молитви, насамперед, від координатора о. Терентія ЧСВВ, як запоруку молитви за єднання та правильний напрям у розбудові духовності і націоналізму, повідомляє прес-служба райорганізації ВО «Свобода».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!