Газета по-надвірнянськи
 

Анатолій ГРИЦЕНКО: «Шляхи вирішення ключових проблем»

26 жовтня 2018, 11:28 | Рубрика: Політика, Суспільство Версія для друку Версія для друку 395 переглядів

Найближчі вибори стануть вирішальними. Запам’ятайте це. Вони без перебільшення визначать долю України! Скажу за себе: мене не лякає важка й відповідальна робота, яку доведеться виконувати, не лякають глибина прірви і маштаби завдань, які треба вирішувати. І мою команду це теж не лякає. Бо держава – це кожен із нас, і від нас з Вами залежить, якою їй бути.

Немає жодної проблеми, яку не можна вирішити

За підсумками цієї поїздки регіонами. Що зараз турбує людей найбільше і над чим працюємо разом із командою:

1. Проблеми економічні: затримки зарплат учителям і медикам, низький рівень життя, високі комунальні тарифи, безробіття й масова еміграція.

2. Проблеми екологічні: вирубка лісів, видобуток бурштину, старі шкідливі шахти, торф’яні котельні, забруднені річки й озера.

3. Проблеми безпеки і правопорядку: тотальна недовіра до правоохоронних органів, болюче відчуття несправедливості, страх і приниження замість безпеки й захищеності. Проблеми корупції: ненажерливість влади, нажива на всьому, де можна поживитися; побори з людей на кожному кроці, нахабна безкарність.

Знаю, звучить песимістично. І це щонайменше. Але заспокою: ми з Вами маємо шанс. Шанс нарешті створити державу для людей, а не для купки олігархів у владі й навколо неї, які десятиліттями висмоктують з України останні соки.

Тарифи можна знизити на третину

Тарифи необґрунтовані та завищені. Зруйнувати монополію, зняти політичну корупційну складову. Ви знаєте, хто за ким стоїть у парламенті. Коли голосується питання газу, відразу вилазять вуха Фірташа, електроенергетики або вугілля – вуха Ахметова. Вони сидять у різних фракціях, але їх швидко можна вирахувати за голосуванням.

Зробити серйозні кроки з енергозбереження у кожній домівці, з енергоефективності на кожному підприємстві, щоб ми виробляли продукцію і не переплачували за енергоресурси у рази більше, ніж європейські держави. Тоді не буде проблеми зовнішньої залежності.

Команда «Громадянської позиції» розробляє економічний блок змін у країні із залученням 68 бізнес-асоціацій, яким обіцяє прозорість та чесні суди.

Учитель, лікар та солдат мають отримувати зарплатню на 15% вищу за середню по Україні

Лікар, учитель та солдат – три базові професії, які визначають долю країни. Якщо ці професії шануються, то у нас із вами є освіта, фізичне здоров’я і ми з вами захищені.

Рішення проблеми? Крім повноцінної децентралізації, прикрити бюджетні годівниці для олігархів, депутатів, чиновників і членів їхніх родин. Зупинити контрабанду й побори на митниці – лише це додасть понад чотири мільярди доларів до держбюджету.

Команда Гриценка разом з експертами почала розробку плану екологічної стратегії

Анатолій Гриценко зустрівся з екологами, щоб напрацювати дорожню карту екологічного розділу Плану дій «Громадянської позиції».

На зустрічі також були присутні Єгор Фірсов, який координує екологічний напрямок у партії, і понад двадцять екологів із різних куточків України.

«Дякую усім науковцям і практикам, які приїхали з різних регіонів країни, аби спільно з нашою командою реалізувати давно наболілі й вистраждані ідеї й новітні підходи до захисту довкілля. Фактично, захисту життя і здоров’я наших громадян», – сказав Анатолій Гриценко.

Експерти відзначили: в Україні нині знищено 800 тис. га лісів, що дорівнює площі Чернівецької області. Існує проблема питної води, яку, за словами закарпатських екологів, вивозять в Угорщину.

Попри всю складність ситуації, немає жодної проблеми! – яку не можна вирішити. Лише треба сконцентрувати волю, мораль, професійність, правильно визначити пріоритети і не імітувати – діяти рішуче!

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!