Газета по-надвірнянськи
 

Людина – не товар

12 жовтня 2018, 12:20 | Рубрика: Суспільство Версія для друку Версія для друку 110 переглядів

Такий день започаткований Європарламентом у 2007 році та має на меті підвищити поінформованість громадськості про цю глобальну проблему і привернути увагу до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохотити людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів, який має як економічні, соціальні, педагогічні, так і психологічні причини. Це злочин, жертвами якого можуть виявитися чоловіки, жінки, діти з метою примусової праці, сексуальної експлуатації. Вони потрапляють до рук торговців людьми як у своїх країнах, так і за кордоном.

Незважаючи на здійснення певних зусиль із боку держави у напрямку протидії торгівлі людьми, проблема залишається актуальною і це негативне явище має стійкі тенденції до поширення. Давайте спільними зусиллями робити все можливе, аби убезпечити наших громадян від неї. Україна (на міжнародному, на національному рівнях) застосовує багатовекторний підхід до проблеми боротьби з торгівлею людьми. Як правило, це проявляється у поєднанні стратегій цієї боротьби із заходами проти нелегальної міграції та міжнародної організованої злочинності. Однак, безпека українців у першу чергу залежить від них самих. Будьте обережні!

Якщо Ви постраждали від торгівлі людьми за кордоном або в межах України, телефонуйте: до Департаменту боротьби зі злочинами, що пов’язані з торгівлею людьми, Національної поліції України за номером: (044) 374 37 85; на Національну «гарячу лінію» з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів: 0-800-505-501; до БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ (0342) 75-30-61; до управління соціального захисту населення Надвірнянської РДА: (03475) 2-65-27.

Лідія ЯЦЮК,

головний спеціаліст-експерт з умов праці відділу праці та

соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!