Газета по-надвірнянськи
 

«Мої роки – моє багатство»

12 жовтня 2018, 12:07 | Рубрика: Культура Версія для друку Версія для друку 44 переглядів

Другий місяць осені починається з особливої дати – Міжнародного дня людей похилого віку, проголошеного Генеральною Асамблею ООН. В Україні відзначати цей день почали з 1991 року.

У Гаврилівській бібліотеці відбулося літературно-музичне свято «Мої роки – моє багатство». Ведучі свята – Христина Хабайлюк та Іванна Одокій. Учасники: Андрій Гавкалюк, Аліна Глинчак, Володимир Мельник, Анастасія Литвинишин щиро з інтонацією декламували вірші «Мене бабуся розуму учила», «Допоки нас чекають наші мами», «Любити старість», «Чому мені тепер співається».

Звучало багато музичних дарунків для односельчан – «А вже осінь..», «Пісня про матір», «Літа минають», «Люба матуся і любий татусь», «А я бажаю вам добра» від Христини Хабайлюк, Іванни Одокій, Павла Одокій, Анастасії Вельган та Тетяна Король. Дотепною і захоплюючою виявилась сценка «Бабуся в окуліста», яку зіграли молоді актори Наталія Петрик і Павло Олійник.

Завідувач бібліотеки Марія Мельник подякувала всім учасникам і присутнім та запросила їх до солодкого столу. Свято відбулось у теплій, щирій обстановці, запрошені були вдячні, що їх не забувають, що про них пам’ятають.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!