- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Ми маємо захистити людей – Президент поставив завдання Уряду розширити програму субсидій у зв’язку із підвищенням тарифів на газ

Posted By Модератор On 26.10.2018 @ 11:39 In Державність | No Comments

Президент Петро Порошенко на зустрічі 22 жовтня ц. р. із нагоди 22-ї річниці створення Рахункової палати України закликав захистити людей.

«Як Президент я поставив Уряду дуже жорстку вимогу – ми маємо захистити людей, розширити програму субсидій, збільшити кошти на виконання цієї програми, аби від зростання тарифів не постраждали найменш захищені верстви населення і взагалі будь-хто, для кого це підвищення є критичним», – зазначив Глава держави, коментуючи рішення Уряду.

Президент нагадав ситуацію з підвищенням ціни на газ минулого разу, коли завдяки запровадженню субсидій вдалося компенсувати витрати для найменш захищених верств населення та «зняти острах» щодо цього рішення.

«Ми наголошуємо, що жодна людина, жодна бідна людина, жодна незахищена родина не відчула підвищення тарифів на своєму власному бюджеті», – підкреслив Петро Порошенко, інформує офіційний сайт Президента України.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2018/10/my-majemo-zahystyty-lyudej-prezydent-postavyv-zavdannya-uryadu-rozshyryty-prohramu-subsydij-u-zvyazku-iz-pidvyschennyam-taryfiv-na-haz/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.