Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянська міська рада ввела мораторій на використання російськомовного продукту

19 жовтня 2018, 11:57 | Рубрика: Акцент, У міській раді Версія для друку Версія для друку 58 переглядів

РІШЕННЯ

Надвірнянської міської ради сьомого скликання (двадцять сьома сесія) від 4 жовтня 2018 року № 1195-27/2018

Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Надвірнянської міської ради

Заслухавши й обговоривши звернення голови фракції ВО «Свобода» Кащенко І. Г., з метою уникнення ескалації напруги у суспільстві та недопущення розпалювання міжнаціональної ворожнечі, задля захисту українського інформаційного простору від гібридних впливів держави-агресора і подолання наслідків тривалої мовної русифікації, беручи до уваги звернення патріотичних громадських організацій, керуючись Постановою Верховної Ради України № 129-VIII від 27.01.2015 «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором», відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада вирішила:

1. Встановити на території Надвірнянської міської ради мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах, публічного відтворення аудіовізуальних творів мовою держави-агресора до моменту повного припинення окупації території України.

2. Дане рішення довести до громадськості через засоби масової інформації та оприлюднити на офіційному сайті Надвірнянської міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, туризму, молоді, спорту, духовного відродження та соціального захисту населення (голова комісії Мажак Р. П.).

Надвірнянський міський голова Зіновій АНДРІЙОВИЧ.

Згідно з дорученням міського голови розішлють листи у заклади культури, торгівлі, підприємства громадського харчування, транспорту з роз’ясненням про мораторій на використання російськомовного продукту на території Надвірнянської міської ради.

Згодом міська рада розробить реальний і практичний до застосування механізм заборони використання російськомовного продукту на території м. Надвірна.

Надвірнянська міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!