Газета по-надвірнянськи
 

«Панувати не над кимось, а на СВОїй БОгом ДАній землі – заповідали нам воїни УПА»

12 жовтня 2018, 12:27 | Рубрика: Нація Версія для друку Версія для друку 126 переглядів

14 жовтня 1942 року під заступництвом Покрови Пресвятої Богородиці з простого селянина, доброго господаря, лікаря, студента, вчорашнього робочого створилося одне з найпотужніших українських військ – Українська Повстанська Армія, котра на цілий світ продемонструвала силу, єдність і прагнення до самостійності української нації. Поміж двох світів, двох загарбників: фашистської Німеччини та більшовицької Росії, у час окупації та деукраїнізації УПА боролася по обидва боки.Повстанець – це не просто український воїн, це символ національної ідеї. Минають роки, але рано чи пізно повстанський дух, «що тіло рве до бою», прокидається в кожному з нас. І зараз на заповідях полковника Євгена Коновальця, Степана Бандери і Романа Шухевича новітні повстанці боронять рідну Україну від московського окупанта. Подвиг воїнів УПА – це чин, гідний наслідування для всіх українців, який не має часових обмежень, бо є проявом вищої енергії Українського національного духу.

76 років тому 14 жовтня присягнувши на вірність Україні, вояки ОУН-УПА розпочали свою боротьбу за вільну й самостійну державу. Українська Повстанська Армія стала військово-політичною силою, яка ще тоді довела всьому світу прагнення українського народу будувати незалежну європейську Україну.

«У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю». Тож не посоромимо слави Героїв Української Повстанської Армії, ставаймо на захист національного майбутнього наших дітей, бо тільки так повернемо Україну українцям. Будьмо гордими, що ми є спадкоємцями боротьби за славу Володимирового Тризуба і змагаймо до поширення сили, слави, багатства і величі Української Держави, бо це те, що виведе нас до перемоги, миру та процвітання. Нехай не буде у нас сумніву, що перемогу над московією здобуде саме наше покоління і цього разу назавжди. І нехай у цій святій справі заступиться за нас Пресвята Богородиця і допоможе непереможний дух Героїв України!

Хай вічною буде слава полеглим героям ОУН-УПА, котрі склали своє життя на жертовнику нації.

Слава Українській нації!

Слава Україні!

Героям Слава!

Депутати фракції ВО «Свобода»

Івано-Франківської обласної,

Надвірнянської районної та міської рад.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!