Газета по-надвірнянськи
 

Роботодавці, працюйте у правовому полі

5 жовтня 2018, 12:06 | Рубрика: Інформує Надвірнянське управління ГУДФС в області Версія для друку Версія для друку 61 переглядів

Надвірнянське управління Головного управління ДФС в Івано-Франківській області попереджає усіх роботодавців та осіб, які здійснюють діяльність без державної реєстрації, про неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин або здійснення діяльності без державної реєстрації.Звертаємо увагу, що з 5 жовтня 2018 року конт­ролюючі органи здійснюватимуть комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення. Повідомляємо, що легалізація трудових відносин і заробітної плати, ліквідація прихованої зайнятості є одним із ключових напрямків роботи усіх державних органів, у т. ч. і фіскальної служби. Наголошуємо про переваги легальної зайнятості та ризики при отриманні зарплати у «конвертах» як для працівників, так і для роботодавців.

За порушення трудового законодавства у 2018 році роботодавцям загрожують штрафні санкції, а саме, за одного неоформленого працівника – штраф 30 мінімальних зарплат, на сьогодні – 111690 гривень.

Шановні роботодавці! Не чекайте проведення перевірок, працюйте у правовому полі – оформлюйте трудові відносини згідно з трудовим законодавством.

Надвірнянське управління Головного

управління ДФС в Івано-Франківській області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!