Газета по-надвірнянськи
 

Тиждень безпеки життєдіяльності

26 жовтня 2018, 10:48 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 32 переглядів

Із 22 по 26 жовтня у дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах Надвірнянського району проходить Тиждень знань безпеки життєдіяльності. Працівники Надвірнянського райвідділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області проводять роз’яснювальні бесіди із дітьми та батьками, показові виступи за участі працівників райвідділу.Зокрема, 23 жовтня рятувальники відвідали дошкільний навчальний заклад «Пролісок» м. Надвірна і провели захід з метою запобігання загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій і подій, навчання правилам безпеки життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки під час їх виникнення.

Працівники райвідділу вручили дітям листівки та плакати із правилами дій при виникненні різних надзвичайних подій. Вихованці подякували організаторам зустрічі та подарували їм найкращий подарунок – щиру дитячу посмішку.

«Такий захід – це найкращий подарунок для дітей, яким так потрібна увага. А те, що під час заходу малюків також навчали правилам безпеки – обов’язково допоможе їм у майбутньому».

Андрій МОЧЕРНЯК,

начальник райвідділу

УДСНС в області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!