Газета по-надвірнянськи
 

Увага військовому обліку призовників

26 жовтня 2018, 11:34 | Рубрика: Військо Версія для друку Версія для друку 1,196 переглядів

18 жовтня відбулася чергова нарада керівників закладів освіти району. Поряд із іншими важливими проблемами, які потребують невідкладного розгляду, увазі присутніх запропонували питання організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних.Начальник відділу освіти РДА Степан Северилов зазначив, що сьогодні, коли Україна фактично перебуває у стані війни, необхідна цілеспрямована діяльність державних органів, підприємств, установ та організацій щодо фіксації, накопичення й аналізу військово-облікових даних призовників і військовозобов’язаних із відображенням їх у військово-облікових документах.

28 вересня ц. р. набрав чинності новий Закон України «Про освіту». Згідно із ч. 2 ст. 26 цього Закону керівник закладу освіти «призначає на посаду та звільняє з посади працівників, визначає їх функціональні обов’язки» і, відповідно, персональний облік відомостей щодо військовозобов’язаних покладають на керівників навчальних закладів.

У нараді взяла участь провідний спеціаліст, юрист-консультант Надвірнянського райвійськкомату Ірина Кривонос, яка фахово, чітко і детально роз’яснила окремі положення документів, що стосуються порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних. Особливу увагу звернула на Постанову Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 р. №921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних». Вона також проінформувала про відповідальність посадових осіб і військовозобов’язаних за недотримання вимог нормативних документів, вичерпно відповіла на питання присутніх та висловила надію на співпрацю райвійськкомату, відділу освіти, керівників навчальних закладів в організації та веденні військового обліку.

Богдан ЛЕВИЦЬКИЙ,

методист РІМЦ

відділу освіти РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!