- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Увага військовому обліку призовників

Posted By Модератор On 26.10.2018 @ 11:34 In Військо | No Comments

18 жовтня відбулася чергова нарада керівників закладів освіти району. Поряд із іншими важливими проблемами, які потребують невідкладного розгляду, увазі присутніх запропонували питання організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних.Начальник відділу освіти РДА Степан Северилов зазначив, що сьогодні, коли Україна фактично перебуває у стані війни, необхідна цілеспрямована діяльність державних органів, підприємств, установ та організацій щодо фіксації, накопичення й аналізу військово-облікових даних призовників і військовозобов’язаних із відображенням їх у військово-облікових документах.

28 вересня ц. р. набрав чинності новий Закон України «Про освіту». Згідно із ч. 2 ст. 26 цього Закону керівник закладу освіти «призначає на посаду та звільняє з посади працівників, визначає їх функціональні обов’язки» і, відповідно, персональний облік відомостей щодо військовозобов’язаних покладають на керівників навчальних закладів.

У нараді взяла участь провідний спеціаліст, юрист-консультант Надвірнянського райвійськкомату Ірина Кривонос, яка фахово, чітко і детально роз’яснила окремі положення документів, що стосуються порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних. Особливу увагу звернула на Постанову Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 р. №921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних». Вона також проінформувала про відповідальність посадових осіб і військовозобов’язаних за недотримання вимог нормативних документів, вичерпно відповіла на питання присутніх та висловила надію на співпрацю райвійськкомату, відділу освіти, керівників навчальних закладів в організації та веденні військового обліку.

Богдан ЛЕВИЦЬКИЙ,

методист РІМЦ

відділу освіти РДА.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2018/10/uvaha-vijskovomu-obliku-pryzovnykiv/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.