Газета по-надвірнянськи
 

Вшанували вихователів

12 жовтня 2018, 11:58 | Рубрика: Освіта, Свята Версія для друку Версія для друку 40 переглядів

Сьогодні важко переоцінити значення дошкільної освіти у житті маленьких українців. Тому ще більше значущою і потрібною стає нелегка праця вихователя, що вимагає не лише відповідної педагогічної освіти, але й великої любові до дітей, безмежної толерантності і чуйності.

Наприкінці першого осіннього місяця, 27 вересня н. р., відзначили професійне свято – День вихователя і всіх дошкільних працівників. Відбулося вшанування в одному з найкращих закладів дошкільної освіти міста – ЗДО (ясла-садок) «Сонечко». Нині тут 27 педагогічних і технічних працівників під орудою директора Уляни Василів трудяться для 105 вихованців – діток із Надвірної і навколишніх сіл. У «Сонечку» поглиблено вивчають англійську мову. Це – чи не єдиний заклад дошкілля в районі, який працює до 19.30 год., що є дуже зручно для батьків.

Працівників дошкільної освіти тепло привітали Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, які водночас нагородили грамотами широку плеяду вихователів та інших працівників дошкільних закладів міста. Серед нагороджених – вихователі ЗДО «Сонечко» Іванна Юрчило та Оксана Дмитрук, а також Ганна Міщук – вихователь ДНЗ «Святлячок» та їхні колеги із «Сніжинки», «Вогника», «Квітки Карпат».

Святковий концерт працівникам дошкільних закладів подарували вихованці «Сонечка» і районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!