Газета по-надвірнянськи
 

Виділити з Держбюджету кошти на соціальні об’єкти Надвірнянщини

26 жовтня 2018, 11:18 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 37 переглядів

Один із лідерів партії РУХ НОВИХ СИЛ, кандидат у Президенти України, народний депутат України Юрій Дерев’янко вимагає передбачити у Держбюджеті на 2019 рік кошти на соціальні об’єкти Прикарпаття, зокрема, у Надвірнянському районі. Дерев’янко не підтримав запропонований Урядом проект Держбюджету у першому читанні, адже він не вирішить головних проблем освіти та медицини.«Завдання влади, народних депутатів – створити необхідні умови для того, аби кожен українець міг жити у комфорті, достатку та з впевненістю у завтрашньому дні. Держбюджет зі справедливим розподілом фінансування для вирішення найбільш кричущих проблем із соціальними об’єктами, у т. ч. Надвірнянщини має бути пріоритетом. Ми повинні робити все, аби створювати нові можливості для кожної людини», – переконаний нардеп.

Першочерговим освітнім закладом, який потребує негайного фінансування у Надвірнянському районі, є Чорнопотоківський ліцей. Тут необхідно провести повну реконструкцію та побудувати корпус на 14 навчальних класів. «Цю школу-ліцей не можуть побудувати вже більше 15 років. 450 учнів навчаються у чотирьох приміщеннях, навіть – у сільраді. Це свого роду знущання над дітьми», – говорить нардеп. А тому сьогодні з державного бюджету необхідно виділити 10 млн. грн. на будівництво цієї школи.

«Поки тільки з обласного бюджету вдається отримувати фінансування. Активно працюють у цьому напрямку депутати обласної ради від фракції «ВОЛЯ», партії «РУХ НОВИХ СИЛ». Підтримує будівництво також Надвірнянська районна рада. Однак, необхідно, щоб і держава долучилась до фінансування», – мовить Ю. Дерев’янко.

Також нардеп просить виділити кошти на будівництво спортивного плавального басейну в складі реконструкції Надвірнянської ДЮСШ. А ще дитячого садка-ясел у с. Білі Ослави. Державне фінансування необхідне й для завершення будівництва спортивного залу Зарічанського ліцею імені Володимира Яворського; а також для добудови школи в селищі Битків і дитячого садка у с. Лісна Тарновиця. Для покращення якості надання медичних послуг Юрій Дерев’янко пропонує виділити із держбюджету кошти на облаштування амбулаторії сімейної медицини у Биткові. Необхідно також придбати для центральної районної лікарні новий рентгенодіагностичний комплекс. Окрім того, на думку народного депутата, потрібно профінансувати капітальний ремонт доріг: Надвірна – Бистриця та Битків – Білозорина. Також відстоює нове будівництво полігону ТПВ і сміттєсортувальної лінії в урочищі «Чобіток» у м. Надвірна.

«Необхідно, щоб на наступний рік у державному бюджеті були передбачені видатки на об’єкти соціальної інфраструктури Прикарпаття. Кожен прикарпатець заслуговує на те, щоб Верховна Рада та її бюджетний комітет почули ці пропозиції», – каже Юрій Дерев’янко, повідомляє прес-служба народного депутата України Юрія Дерев`янка.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!