Газета по-надвірнянськи
 

Здайте зброю добровільно

5 жовтня 2018, 12:20 | Рубрика: Акцент, До відома краян Версія для друку Версія для друку 54 переглядів

Із метою протидії незаконному обігу зброї у період з 1 по 31 жовтня 2018 року на території області та району проводять місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів до неї, вибухових матеріалів, спеціальних засобів та їх реєстрацію в установленому законодавством порядку.

здай зброю

Якщо громадяни у зазначений термін здадуть в органи Національної поліції мисливську вогнепальну, газову, холодну зброю, спецзасоби вітчизняного виробництва для відстрілу набоїв, споряджених гумовими кулями, то після проведення додаткової перевірки зброї, її технічного стану, оформлення відповідних документів та наявності законодавчих підстав вони зможуть, за бажанням, зареєструвати їх у свою власність.

Згідно з ч. 1. ст. 263 Кримінального кодексу України носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збування вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу карають позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

Згідно з ч. 3 ст. 263 КК України звільняють від кримінальної відповідальності особу, котра вчинила злочин, передбачений частинами 1 та 2 цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Детальніше про порядок добровільної здачі та вирішення питання про реєстрацію технічно придатної мисливської вогнепальної і газової зброї жителі району можуть дізнатися у Надвірнянському відділі поліції за адресою: м. Надвірна, вул. Шевченка, 3 а, або до дільничних офіцерів поліції, які обслуговують територію їхнього місця проживання чи тимчасового перебування.

Сергій КУПКА,

інспектор з контролю за обігом зброї у сфері

дозвільної системи Надвірнянського відділу поліції ГУНП

в Івано-Франківській області, лейтенант поліції.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!