Газета по-надвірнянськи
 

Змагалися студентські команди

12 жовтня 2018, 11:57 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 31 переглядів

Минулого тижня міська зона відпочинку ім. Назарія Яремчука наповнилась студентським дзвінкоголоссям. Тут зібралося дев`ять активних команд із числа студентів різних груп Надвірнянського коледжу НТУ для участі у туристично-патріотичних змаганнях, присвячених 100-річчю проголошення ЗУНР та Міжнародному Дню туризму.

Студентів щиро привітали Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович та директор коледжу Ростислав Нагорний, побажавши успіху у конкурсних випробуваннях. І успіх не забарився. Як поінформувала заступник директора коледжу Галина Савчинець, першість здобула команда групи ЕМ. Друге і третє загальнокомандні місця – відповідно у першокурсників груп ТБ та ІТ.

У змаганнях взяли участь студенти тільки перших курсів. Тож для них конкурсні випробування такого рівня – також перші. Студеї змагались у різних конкурсах та іграх туристично-спортивного спрямування: спортивній естафеті, перетягуванні канату, в`язанні вузлів, розпалюванні вогню, розкладанні намету, конкурсі на краще виконання патріотичної пісні та ін. Загалом мета цього цікавого заходу – залучення студентів для проведення змістовного дозвілля, відновлення історичних традицій.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!