Газета по-надвірнянськи
 

Звертайтесь із фактами проти махінацій із майном

5 жовтня 2018, 12:52 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 313 переглядів

В Україні ситуація з незаконним заволодінням майном через шахрайські схеми набирає катастрофічного маштабу. Народний депутат України, кандидат у президенти України Юрій Дерев’янко закликає людей, які стали жертвами махінацій, не зволікати і звертатися на гарячу лінію 0-800-333-0-10.

Юрій Дерев’янко започаткував також серію засідань підкомітетів в Антикорупційному комітеті Верховної Ради, на яких розглядають питання про незаконне позбавлення громадян права власності на будинки, квартири, землю чи бізнес.

«Я прошу тих людей, які мають такі випадки, якщо в них вкрали квартиру, нерухомість – звертатись до нас, щоб ми боролися не з наслідками, а ліквідували цю причину. Це будуть зміни до законів, конкретні зміни до нормативних документів, у тому числі до рішень уряду, зміни у процедурах, які мають поставити крапку в рейдерстві, яке розпочалося під прикриттям начебто реформ у системі юстиції. Ми маємо захистити українських громадян», – зазначає нардеп.

Підтримують таку ініціативу Юрія Дерев’янка і депутати Івано-Франківської обласної ради від «РУХУ НОВИХ СИЛ».

«Прикарпатці, перевірте у Державному реєстрі, чи ви на сьогодні ще є дійсними власниками свого майна. Якщо ви постраждали від таких шахрайських схем, то не бійтеся, звертайтеся і ми передаватимемо кожен такий випадок на розгляд Антикорупційного комітету», – закликає депутат від фракції «ВОЛЯ» партії РНС Ольга Федишина, інформує прес-служба Івано-Франківської обласної організації партії РНС.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!