- Народна Воля - http://volya.if.ua -

70 літ – це ще не старість, – це тільки оксамитовий сезон

Posted By Модератор On 30.11.2018 @ 14:48 In Новини | No Comments

У суботу, 10 листопада, урочисто відсвяткували своє 70-річчя з дня народження випускники 11-го класу 1966 року Ланчинської середньої школи. На зустріч прибуло 17 із 31 чоловік.

У своєму класі хвилиною мовчання вшанували учителів і шістьох однокласників, які відійшли у вічність. У місцевому храмі замовили службу Божу за здоров’я живих. У класі провели своєрідний урок розповідей, спогадів про своє життя, освіту, трудовий шлях, дітей, онуків і правнуків. Із гумором і сміхом спливали у пам’яті різні трафунки за 11 шкільних років. І ніби помолодшали-пояснішали обличчя цих поважних, посріблених сивиною, літніх людей.

Добрі слова і щирі побажання додали їм сил та енергії. Традиційно продовжили святкування за «круглим столом» у кафе «Обрій». І знову спогади, веселі розповіді, пісні і ностальгія за юністю і за прожитими роками. Після школи 8 наших однокласників здобули вищу освіту, 18 – середньо-спеціальну. Керівниками підприємств працювали Юрій Голіней, Ярема Гнатюк, лікарями Марія Андрушко, Емілія Березюк, Люба Джигринюк, учителем Ганна Голіней, культпрацівником і організатором багатьох масових заходів у Ланчині Марія Марчак. Є серед наших однокласників механіки, будівельники, бухгалтери, працівники торгівлі і багато інших професій. Найдостойніше, що усі знайшли своє місце у житті, стали добрими спеціалістами і шановними людьми.

Випускники_Голіней [1]

Непомітно спливли хвилини ювілейної зустрічі. На прощання бажали один одному здоров’я, миру, злагоди і добра. Вирішили зустрітися у 2021-му, коли виповниться 55 років із закінчення середньої школи.

Своїм однокласникам присвячую.

У цей день ювілейний і ясний

Хочу Вам від душі побажати

Тільки радості й прекрасного життя,

Суму і горя не знати.

Ваші роки лиш мудрість приносять,

І пролетіли вони, наче сон,

Сімдесят років для Вас – ще не осінь,

А тільки оксамитовий сезон.

 

Ярема ГНАТЮК,

випускник 11-го класу 1966 року

Ланчинської середньої школи.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2018/11/70-lit-tse-sche-ne-starist-tse-tilky-oksamytovyj-sezon/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2018/11/Випускники_Голіней.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.