Газета по-надвірнянськи
 

Білозоринська школа приймала освітян Прикарпаття

27 листопада 2018, 11:03 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 27 переглядів

Педагогічний та учнівський колективи Білозоринської ЗОШ І-ІІ ст., яку очолює Галина Гугляк, повсякчас із розумінням і доброзичливістю ставляться до дітей з особливими освітніми потребами. Є уже певні напрацювання навчання таких дітей в інклюзивних класах цього та інших навчальних закладів району.

Саме із напрацюваннями у сфері розвитку інклюзивної освіти у нашому районі мали змогу ознайомитися директори інклюзивно-ресурсних центрів Івано-Франківщини на обласному семінарі 15 листопада на базі Білозоринської школи. Учасників семінару привітала головний спеціаліст відділу освіти РДА Марта Штаєр. Про впровадження інклюзивної освіти у закладах освіти району розповіла т. в. о директора Надвірнянського районного інформаційно-ресурсного центру Галина Винник. Про ведення документації асистента вчителя поінформувала асистент вчителя Білозоринської ЗОШ І-ІІ ст. Тетяна Кричовська, а вчитель математики Наталія Депутат – про співпрацю вчителя та асистента на уроці в інклюзивному класі.

Учасники семінару відвідали уроки в інклюзивних класах: математики у 6-му класі (учитель Наталія Депутат) та образотворчого мистецтва у 7-му (учитель Богдана Шпитко).

Не менше уваги привернув майстер-клас «Осінні посиденьки» з дітьми з особливими потребами, який провели представники райцентру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді.

Підсумували роботу семінару головний спеціаліст департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Василь Палійчук, фахівці обласного інклюзивно-ресурсного центру Галина Іваночко та Оксана Липка. Побували на семінарі більше двох десятків учасників майже з усіх районів області.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!