Газета по-надвірнянськи
 

Для участі у 9-му обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування подано 120 проектів від 87 місцевих рад

2 листопада 2018, 12:58 | Рубрика: В обласній раді Версія для друку Версія для друку 296 переглядів

Під головуванням очільника обласної ради Олександра Сича відбулося засідання Координаційної ради Програми розвитку місцевого самоврядування Івано-Франківської області, на якому обговорили стан реалізації проектів-переможців 8-го обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування і динаміку участі місцевих рад у дев’ятому Конкурсі.

За інформацією начальника відділу з питань міжнародних зв’язків, інвестицій та проектної діяльності виконавчого апарату обласної ради Юрія Цимбалюка, наразі виконано 19 проектів 8-го Конкурсу. Із них по 16-ти проектах ще не здані звіти. Водночас по двох проектах виконано менше 50% робіт.

Для участі у 9-му обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування подано 120 проектів від 87 місцевих громад, у т. ч. від 16 ОТГ. Проекти розробляли за визначеними пріоритетами: підвищення туристично-рекреаційного потенціалу, збільшення доданої вартості сільськогосподарської продукції, забезпечення екологічної безпеки, розвиток сільських територій та периферії навколо малих міст. Найбільше проектів подано по першому пріоритету – підвищення туристично-рекреаційного потенціалу – 51. Два проекти подано по четвертому пріоритету – розвиток сільських територій та периферії малих міст, який передбачає, зокрема, будівництво систем водопостачання. Загалом найбільше проектів подали місцеві ради Надвірнянського (16), Тлумацького (15) і Снятинського (11) районів.

Окрім цього, на конкурс «Краща спортивна громада» подано 13 заявок, «Громада кращого довкілля» – 11 заявок, «Краща етнокультурна громада» – 14 заявок. Результати дев’ятого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування оголосять на початку грудня 2019 року.

Інф. обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!