Газета по-надвірнянськи
 

Двом прикарпатським дітям-сиротам придбали житло

9 листопада 2018, 12:50 | Рубрика: Соціальне Версія для друку Версія для друку 2,498 переглядів

В однокімнатній квартирі у м. Надвірна (у панельному будинку з комунальними вигодами, загальна площа – 37,5 кв. м, житлова площа –18,1 кв. м, вартість оселі – 326 тис. грн.) тепер мешкатиме Микола Федорчук, 2001 р. н., разом зі своєю прийомною мамою Марією Савин.

У двокімнатній квартирі в Івано-Франківську (у цегляному будинку з комунальними вигодами, загальна площа – 40,8 кв. м, житлова площа – 26,4 кв. м, вартість оселі – 326 тис. грн.) проживатиме Ганна Даниш, 1999 р. н. Ганна зараз навчається в Івано-Франківському базовому медичному коледжі за спеціальністю «Сестринська справа» та проживала разом із прийомними батьками Володимиром Матвейком та Оксаною Варською.

Микола Федорчук та Ганна Даниш перебували на соціальному квартирному обліку служби у справах дітей Надвірнянської райдержадміністрації як діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та особи з їх числа, які потребують придбання житла.

Служба у справах дітей РДА підшукала житла для проживання, а райдерж­адміністрація за рахунок коштів субвенції з державного місцевому бюджету на придбання житла для дитини-сироти та особи з їх числа придбала квартири.

Прийомні батьки спільно з дітьми-сиротами щиро подякували керівництву служби у справах дітей ОДА і Надвірнянської РДА за придбання їм житла та за небайдужість до долі дітей-сиріт, особливо коли є складна ситуація – важливо, щоб усі були разом і допомагали один одному, адже власне житло є хорошим стартом у доросле життя.

Присутні висловили сподівання на те, що з придбанням житла діти, на долю яких випало чимало випробувань, впевненіше почуватимуть себе та будуватимуть плани на майбутнє.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!