- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Двом прикарпатським дітям-сиротам придбали житло

Posted By Модератор On 09.11.2018 @ 12:50 In Соціальне | No Comments

В однокімнатній квартирі у м. Надвірна (у панельному будинку з комунальними вигодами, загальна площа – 37,5 кв. м, житлова площа –18,1 кв. м, вартість оселі – 326 тис. грн.) тепер мешкатиме Микола Федорчук, 2001 р. н., разом зі своєю прийомною мамою Марією Савин.

У двокімнатній квартирі в Івано-Франківську (у цегляному будинку з комунальними вигодами, загальна площа – 40,8 кв. м, житлова площа – 26,4 кв. м, вартість оселі – 326 тис. грн.) проживатиме Ганна Даниш, 1999 р. н. Ганна зараз навчається в Івано-Франківському базовому медичному коледжі за спеціальністю «Сестринська справа» та проживала разом із прийомними батьками Володимиром Матвейком та Оксаною Варською.

Микола Федорчук та Ганна Даниш перебували на соціальному квартирному обліку служби у справах дітей Надвірнянської райдержадміністрації як діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та особи з їх числа, які потребують придбання житла.

Служба у справах дітей РДА підшукала житла для проживання, а райдерж­адміністрація за рахунок коштів субвенції з державного місцевому бюджету на придбання житла для дитини-сироти та особи з їх числа придбала квартири.

Прийомні батьки спільно з дітьми-сиротами щиро подякували керівництву служби у справах дітей ОДА і Надвірнянської РДА за придбання їм житла та за небайдужість до долі дітей-сиріт, особливо коли є складна ситуація – важливо, щоб усі були разом і допомагали один одному, адже власне житло є хорошим стартом у доросле життя.

Присутні висловили сподівання на те, що з придбанням житла діти, на долю яких випало чимало випробувань, впевненіше почуватимуть себе та будуватимуть плани на майбутнє.

Вл. інф.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2018/11/dvom-prykarpatskym-dityam-syrotam-prydbaly-zhytlo-v-odnokimnatnij-kvartyri-u-m-nadvirna-u-panelnomu-budynku-z-komunalnymy-vyhodamy-zahalna-ploscha-375-kv-m-zhytlova-ploscha/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.