Газета по-надвірнянськи
 

Фото у паспорт чи ID-картка?

2 листопада 2018, 12:09 | Рубрика: До відома краян Версія для друку Версія для друку 36 переглядів

Із 5 жовтня ц. р. набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України № 302 від 25 березня 2015 р. «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України». До цієї постанови Уряд вніс зміни 3 жовтня.У чому суть змін ми з`ясували у начальника райвідділу УДМС України в Івано-Франківській області Михайла Рубінського.

– Громадяни мають змогу за бажанням вклеїти фотокартку до паспорта-книжечки по досягненні 25- та 45-річного віку. Але, згідно з новим законодавством, якщо особа звернулася пізніше місяця з дати виповнення 25 чи 45 років, їй в обов`язковому порядку змінять паспорт-книжечку на документ у формі картки.

Вартість виготовлення ID-картки – 279 гривень. Сюди входить вартість адміністративних послуг за оформлення та видачу паспорта громадянина України у формі картки (87 грн) та бланка (192 грн.).

Із 1 листопада оформити паспорт нового зразка зможе кожен охочий. Раніше таким правом могли скористатися при заміні фото у попередньому паспорті чи зміні іншої інформації у документі; досягненні 14-річного віку; втраті або зіпсутті старого документа.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!