- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Гаврилівку прикрасив новозбудований храм

Posted By Модератор On 27.11.2018 @ 11:33 In Новини | No Comments

18 листопада відбувся пастирський візит владики правлячого Архієрея Коломийської Єпархії УГКЦ Василія Івасюка до с. Гаврилівка з нагоди освячення храму Святого Архистратига Михаїла, будівництво якого тривало більше 13 років, починаючи з 2005-го. Численною церковною громадою єпископа зустріли на подвір’ї новозбудованого храму. Парох о.Роман Григораш запросив кир Василія очолити святкове богослужіння.

Після чину архиєрейського одягання владика освятив храм та розпочав служити Божественну Літургію спільно із протосинкелом о. Романом Кіцелюком, протопресвітерами Тисменичанським о. Василем Панівником, Пнівським – о. Богданом Михайлиною, Ланчинським – о. Василем Ткачуком, Отинійським – о. Василем Мельничуком, Печеніжинським – о. Юрієм Максим’юком та чисельним духовенством єпархії.

46453238_1257393691059452_4 [1]

У своєму слові під час проповіді владика Василій зазначив, що храм вірних є основним у духовному житті християнина, бо у ньому люди отримують всі ласки через слухання Божого слова і Святі Тайни». Церква – це храм Божий і притулок потребуючим та дім милосердя. Гроші у житті людини можуть допомогти зробити багато милосердних справ, але щира молитва у храмі допоможе зробити все», – наголосив проповідник і закликав парафіян кожної неділі і свята йти до храму сповідатися, причащатися і так чинити це до кінця днів своїх. «Наповняйте цю рукотворну святиню своєю присутністю, щоб увійти до новозавітного корабля праведного Ноя, котрий спасає і щасливо пливе у життя вічне», – сказав владика.

У часі Літургії чимало парафіян приступили до Святих Тайн Сповіді та Євхаристії, примирившись із Господом і прийнявши Його у своє серце.

gpq1mjx0-копия [2]

По завершенні єпископ вручив 40 грамот всім, котрі активною працею спричинилися до будівництва церкви, у т.ч. головному будівничому Романові Воробцю і церковному братству, а також священнослужителям. Нагрудним золотим хрестом нагороджено пароха о. Романа Григороша (на світлині) за ревне душпастирювання на парафії. Далі прозвучало чимало привітань для жителів с. Гаврилівки від духовенства, односельчан та влади.

ltl7quou-копия [3]

Єпископ поблагословив вірних мощами св. Івана Хрестителя, а тоді, з нагоди знаменної події – освячення храму, відбулось мирування.

mc1bkqfc-копия [4]

Радість цієї знаменної події із гаврилівчанами розділили начальник управління культури, національностей і релігій ОДА Володимир Федорак, голова районної ради Іван Гурмак, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович і його заступники Олег Йосипенко та Василь Василенко, заступник Переріслянського сільського голови ОТГ Василь Гринчак, із духовенства – майже п’ять десятків священиків із навколишніх сіл.

renhuac0-копия [5]

Цього дня Богослужіння відправили за участі хору «Феліціо» під орудою депутата Надвірнянської міської ради Наталії Байдак, а під час храмового свята у середу, 21 листопада – хору «Вервиця» (керівник, уродженка Гаврилівки Олеся Борищак).

sc9m9jff-копия [6]

Парох села Роман Григораш відзначив вагомий внесок у будівництво святині депутата районної ради 7-го скликання світлої пам`яті Івана Гевкалюка, підприємця-орендаря зі Снятина Ярослава Тимофійчука, народного депутата України Юрія Дерев`янка, районної влади, але вагомих понад 80 відсотків – це все-таки заслуга і праця жителів Гаврилівки.

Спорудження храму у Гаврилівці – ще одне підтвердження правдивості твердження «В єдності – сила народу». Адже саме завдяки єднанню громади, сприянню благодійників і влади збудована нова духовна святиня. Вона одухотворила не тільки гаврилівчан, а й жителів навколишніх сіл.

Нехай на прославу Божу і для ревної молитви гаврилівчан на віки служить духовним оберегом для християнської спільноти новоспоруджений освячений храм Святого Архистратига Михаїла. Маємо мати тверду християнську віру й оптимізм, що Бог допоможе нам вирішити всі наші тимчасові проблеми, бо ми, направду, є усі братами у Христі.

Наш кор.

Світлини прес-служби

Коломийської єпархії УГКЦ.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2018/11/havrylivku-prykrasyv-novozbudovanyj-hram/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2018/11/46453238_1257393691059452_4.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2018/11/gpq1mjx0-копия.jpg

[3] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2018/11/ltl7quou-копия.jpg

[4] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2018/11/mc1bkqfc-копия.jpg

[5] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2018/11/renhuac0-копия.jpg

[6] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2018/11/sc9m9jff-копия.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.