Газета по-надвірнянськи
 

Матері у молитві за всіх

27 листопада 2018, 10:59 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 24 переглядів

Уже багато років при церкві Воздвиження Чесного Хреста м.Надвірна працює спільнота «Матері у молитві» під керівництвом Любові Дем`янчук. Щопонеділка небайдужі матері присвячують молитви не тільки за своїх, але й за всіх дітей України, які хворі, каліки, сироти, позбавлені материнської ласки, воїнів АТО, за Україну.

Ми здійснюємо також паломництво по святих місцях. Протягом цього року уже відвідали Джублик на Закарпатті, у с. Єзупіль біля Духовної криниці молилися Хресну дорогу за узалежнених від алкоголю. У Крехівському монастирі молилися за своїх і всіх українських дітей, оздоровилися святою водою із джерела, над яким височіє статуя Матері Божої, де ти враз відчуваєш приємний духмяний запах.

Кінець жовтня – у Зарваниці. Неймовірні почуття святості охоплюють всіх, коли заходимо в Єрусалимську браму, а далі Гетсиманський сад, Голгофа, Гріб Господній, купальня Віфезда, Давидова вежа. Це – Єрусалим, тільки у мініатюрі. Оглядаємо зовні і заходимо всередину хатини Матері Божої у Назареті. Зі співом і молитвою проходимо Хресну дорогу. Враження неймовірні, втому, мов рукою, зняло. З молитвою, вервицями й піснями у подяку Господу Богу і Матері Божій ми повернулися додому.

Дякуємо п.Любові за організацію і вміле керівництво під час всіх поїздок. А під враженням від Зарваниці посестра Наталія Коваль склала вірш.

Оксана Іванків.

Наша Хресна дорога

Ми їдемо молитися Богу

Й біля церкви зібралися всі, як годиться.

І рушив автобус в дорогу –

Попереду жде Зарваниця.

Вітер листя з дерев обриває,

Килимом встелена Хресна дорога

Золотом землю священну вкриває:

А усе це нам послано Богом!

Матір Божа нас щиро вітає

Й шле послання із Неба від Бога.

Осінь у вальсі прощальнім кружляє,

Золотом встелена Хресна дорога.

Ми проходимо Хресну дорогу

Із молитвою й вірою в Бога

Й щиро віримо в його допомогу,

Адже ж золотом встелена Хресна дорога!

Наталія Коваль,

учасниця поїздки у Зарваницю.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!