Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянське управлінні ГУ ДФС повідломляє:

27 листопада 2018, 10:54 | Рубрика: Інформує Надвірнянське управління ГУДФС в області Версія для друку Версія для друку 31 переглядів

Цьогоріч на допомогу армії платники Надвірнянщини перерахували майже на 2 млн. грн. військового збору більше

За словами начальника Надвірнянського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області Василя Гнатюка, за січень-жовтень 2018 року платники податків Надвірнянщини перерахували до держбюджету 15,1 млн. грн. військового збору. Це на 3,2 млн. грн. перевищує суму, перераховану на підтримку української армії впродовж січня-жовтня минулого року. Зокрема, за жовтень надходження військового збору склали 1,9 млн грн.

Додамо, що військовий збір на Надвірнянщині, згідно з нормами діючого законодавства, сплачують фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

Від власників нерухомості місцеві бюджети отримали майже 3 мільйони гривень

За підсумками десяти місяців поточного року місцеві бюджети Надвірнянщини отримали 2 млн. 818 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Про це повідомив начальник Надвірнянського управління ГУ ДФС Василь Гнатюк.

За його словами у порівнянні з результатами попереднього року надходження цього платежу збільшились на 50 відс., додатково надійшло 939 тис грн.

Безперечним лідером у сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є власники майна – юридичні особи, якими сплачено 1 млн. 697 тис. грн, сума надходжень від фізичних осіб становить 122 тис. грн, -

Водночас посадовець нагадав, що сплачувати податок на нерухоме майно зобов’язані лише ті громадяни, котрі володіють квартирою/квартирами, житлова площа яких перевищує 60 м2 і будинку/будинків, загальна площа яких перевищує 120 м2, різних типів житлової нерухомості, загальна площа яких перевищує 180 м2, та являються власниками та землекористувачами земельних ділянок.

Місцеві бюджети Надвірнянщини поповнились більш як на 19 мільйонів гривень єдиним податок

Як повідомили в Надвірнянському управлінні ГУ ДФС, суб»єкти господарської діяльності, які здійснюють діяльність на прощеній системі оподаткування, за десять місяців 2018 року сплатили 19415 тис.грн. єдиного податку. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 3735 тис.грн., або 23 відсотки.

Зокрема, юридичними особами сплачено 3803 тис.грн., що на 731 тис.грн. перевищує минулорічні надходження, фізичними особами – 15459 тис.грн., що на 1852 тис.грн. більше січня-жовтня 2017 року.

Податківці звертають увагу, що єдиний податок сплачується безпосередньо до місцевих бюджетів, тож платники єдиного податку району, сплачуючи єдиний податок, сприяють розвитку та благоустрою місцевих громад.

Щодо надання адміністративних послуг Надвірнянським управлінням в ЦОП за січень – жовтень 2018 року

За січень – жовтень 2018 року Центри обслуговування платників (далі ЦОП), які функціонують при Надвірнянському управлінні ГУ ДФСв Івано-Франківській області, відвідало 19427 платників податків – підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян.

Основну питому вагу адміністративних послуг станом на 01.11.2018 року складають:

- видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків – 8880,

- реєстрація платника єдиного податку  – 1106;

- надання витягу з реєстру платника єдиного податку -  950;

- видача довідок про відсутність заборгованості – 147;

- реєстрація книг обліку доходів і витрат  – 890;

- реєстрація реєстратора розрахункових операцій – 462;

- реєстрація книг обліку розрахункових операцій –1005;

- реєстрація розрахункових книжок – 834;

- видача відомостей з ДРФОПП про суми виплачених доходів та утриманих податків – 4412;

- внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта – 11;

- включення неприбуткового підприємства (установи, організації) до Реєстру неприбуткових установ та організацій -45;

- видача довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію) – 470;

- видача довідки про сплату податкових зобов’язань  платником податку – резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов’язань – 3;

- підтвердження статусу податкового резидента України –50;

- реєстрація книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи – підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність – 96.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!