Газета по-надвірнянськи
 

Не забувайте про війну!

16 листопада 2018, 14:25 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 246 переглядів

Під гаслом «Не забувайте про війну!» ветерани московсько-української війни голова ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО» Олег Туєшин, голова ГО «Воїни Прикарпаття» Юрій Остапчук спільно з бійцями Андрієм Левицьким та Віктором Гербою, керівником Центром надання адміністративних послуг учасникам АТО (ООС) при РДА Володимиром Свідраком провели акцію у Надвірній.

Захисники вкотре нагадали жителям, що мир хиткий та ненадійний, що на сході держави йде боротьба на смерть. Майдан Т. Шевченка заповнили військовими атрибутами неоголошеної війни, використаними боєприпасами і зброєю, а також стендами фотопроекту «Вартові миру». Нещодавно ветеран війни Олег Туєшин повернувся із волонтерської поїздки. Провідавши наших бійців і дізнавшись про їх потреби, разом із побратимами почали збирати чергову волонтерську допомогу.

Жителі Надвірнянщини продовжують підтримувати українську армію і добрим словом та ділом. Війна триває уже 5-й рік і завдяки небайдужим українцям вдається допомагати військовим. На майдані Т. Шевченка зібрали 3 тисячі 40 гривень, а також 1000 гривень на потреби військових передали працівники виконавчого апарату Надвірнянської районної ради, які завжди долучаються до волонтерських акцій. За ці кошти вже придбали та передали на передову воякам із Надвірнянщини Олегові Басу, Мирославові Гільтайчуку, Богданові Мельнику: берці – 1 шт., утеплену куртку (бушлат) – 1 шт., прорезинову форму – 1 шт., пічку-«буржуйку» для медичної команди «Вітерець».

Слова подяки захисники висловлюють усім жителям Надвірнянського району за їх підтримку. Українська армія обов’язково переможе, адже у неї надійний тил!

Інф. районної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!