Газета по-надвірнянськи
 

Обладнання протестоване і використовується у дитячій лікарні

2 листопада 2018, 12:55 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 230 переглядів

Надвірнянська дитяча лікарня отримала нове сучасне медичне обладнання для відділення інтенсивної терапії: кисневий концентратор «Біомед», автоматичний гематологічний аналізатор та монітор пацієнта, які закуплено за кошти районного і міського бюджетів.

Завідувач відділення інтенсивної терапії Мирослав Длябога та головний лікар Надвірнянської дитячої лікарні Василь Монастирецький розповіли присутнім про принцип роботи обладнання: «Ми дуже цінуємо таку підтримку. Використання сучасного обладнання є важливим і необхідним для ефективної діагностики та лікування дітей. Зокрема, монітор пацієнта дозволяє проводити: моніторинг ЕКГ – пристрій виробляє безперервний сигнал електричної активності серця пацієнта, що уможливлює точно оцінити його стан; моніторинг дихання – обчислює частоту дихання на основі вимірювання опору між двома електродами ЕКГ(рух грудної клітки); моніторинг сутурації – насичення киснем гемоглобіну в артеріальній крові; моніторинг артеріального тиску – дає точніші дані та стежить за артеріальним тиском на певному проміжку часу, а якщо це потрібно – цілодобово; моніторинг температури. Кисневий концентратор допоможе лікарям у проведенні реанімаційних заходів для найменших пацієнтів.

Автоматичний гематологічний аналізатор – прилад, призначений для проведення кількісних, швидких і точних досліджень крові у клініко-діагностичних лабораторіях. Медичне обладнання протестоване та вже використовується.

З нагоди цієї події до медичного закладу завітали голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, а також голов­ний педіатр Івано-Франківської області, провідний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я ОДА Лариса Підвербецька й обласний дитячий лікар-анестезіолог Володимир Вальчишин.

Головний лікар центральної районної лікарні Сергій Ємельянчук висловив щиру подяку місцевій владі за постійну підтримку у забезпеченні лікарні сучасними приладами.

За інформацією РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!