Газета по-надвірнянськи
 

Пам’яті учасника АТО Василя Петровича Книшука

27 листопада 2018, 11:29 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 287 переглядів

18 листопада у Ланчині попрощалися з бійцем добровольчої чоти «Карпатська Січ» Книшуком Василем Петровичем-«Сирієць».

Голова районної ради Іван Гурмак, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради і Надвірнянська районна державна адміністрація складають доземний уклін родині, яка виховала справжнього патріота, та розділяють біль важкої втрати – передчасної смерті Василя Петровича Книшука і висловлюють глибокі співчуття його рідним і близьким.

АТО

Він народився 1969 року в селі Космач Косівського району. Воював у батальйоні «ОУН» у Пісках. З літа 2015 року – у добровольчому легіоні «Карпатська Січ», вступив на військову службу до окремої зведеної штурмової роти «Карпатська Січ», учасник бойових дій на позиціях під Донецьким аеропортом та у Кримському.

Держава не забуде про Його подвиг та мужність у виконанні військового обов’язку перед Батьківщиною. На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. У цю гірку мить щиро поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі. Життя людини є безцінним, душа – безсмертна, а пам’ять про Героя – вічна.

Згідно зі спільним розпорядження голови Надвірнянської районної ради та голови РДА у зв’язку із смертю військовослужбовця Василя Книшука 19-20 листопада у Надвірнянському районі оголошено днями скорботи і пам’яті. На території району рекомендували приспустити Державний прапор України на будинках і спорудах органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади,сільським та селищному головам забезпечити внесення відповідних змін до всіх запланованих розважальних культурно-масових заходів.

Слава Україні! Героям Слава!

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!