- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Пенсії у грудні перерахують автоматизовано

Posted By Модератор On 27.11.2018 @ 11:22 In Новини | No Comments

Із 1 грудня 2018 року Надвірнянським об’єднаним управління Пенсійного фонду в Івано-Франківській області проведено перерахунки пенсій окремим категоріям громадян відповідно до Закону України «Про Державний бюджет на 2018 рік».

Прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, збільшать до розміру мінімальної пенсійної виплати 1497 грн. Перерахунок пенсії торкнеться практично всіх категорій осіб, які втратили працездатність, зокрема, непрацюючих пенсіонерів та яким встановлено надбавки і підвищення до пенсії.

Збільшився також максимальний розмір пенсії, який залежить від розміру прожиткового мінімуму і з врахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інші доплати до пенсії не можуть перевищувати 10 прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність.

У Надвірнянському районі із 1 грудня 2018 року перерахунок пенсій проведуть у підвищених розмірах відповідно до встановлених термінів автоматизованим способом. Тому звертатися до управління Пенсійного фонду немає необхідності.

Дмитро НАЛИВАЙКО,

заступник начальника

об’єднаного управління ПФУ.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2018/11/pensiji-u-hrudni-pererahuyut-avtomatyzovano/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.