Газета по-надвірнянськи
 

Рада ухвалила Держбюджет-2019

30 листопада 2018, 14:53 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 465 переглядів

Верховна Рада 23 листопада підтримала проект Державного бюджету на 2019 рік у другому читанні та у цілому. За відповідне рішення проголосували 239 народних депутати із присутніх на сесії 309, зокрема, фракції «Блок Петра Порошенка» (109 голосів), «Народний Фронт» (73), позафракційні (17), групи «Відродження» (23) і «Воля народу» (17). Проти проголосували «Опоблок», «Самопоміч», «Батьківщина» і «Радикальна партія Олега Ляшка».

«Всі наші пріоритети залишаються незмінним: це оборона і безпека, продовження реформ освіти, охорони здоров’я та децентралізації, які було закладено від самого початку, а також соціальні видатки, які буде профінансовано в повному обсязі. При цьому бюджет залишається збалансованим» – наголосила у своєму виступі Міністр фінансів Оксана Маркарова.

«Вчасно ухвалений бюджет – це сигнал про стабільність як для українського бізнесу та промисловості, так і для міжнародних партнерів», – в свою чергу відзначив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Бюджет на 2019 рік передбачає 1,112 трильйона видатків і 1,026 трильйона доходів. Дефіцит становить 89,99 мільярда гривень. Цим документом передбачається прожитковий мінімум в розмірі 1853 гривні з 1 січня 2019 року, мінімальна зарплата – 4173 гривні. Зростання ВВП прогнозується на рівні 3%. Індекс споживчих цін в наступному році очікується на рівні 7,4%, а індекс цін виробників – 10,1%.

31 березня 2019 р. – вибори Президента України

Верховна Рада України 26 листопада ц. р. ухвалила постанову про призначення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 р.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, який виступив ініціатором цього державного документу, підписав його 28 листопада ц. р. Про таку пропозицію йшлося, зокрема також, у спільній заяві до парламенту трьох екс-президентів України Леоніда Кравчука, Леоніда Кучми і Віктора Ющенка

Завершилося засідання Священного Синоду Вселенського Патріархату

У Стамбулі 27-29 листопада відбулося засідання Священного Синоду Вселенського патріархату, на якому визначили дату проведення об’єднавчого собору в Україні та обговорили текст Томосу про надання Автокефалії Українській Православній церкві.

«Цей процес – обговорення тексту Томосу – є звичною процедурою. Він відбувається без особливого розголосу та уваги. Окрім того, на Синоді розглянули інші питання, не пов`язані з Україною», – прокоментували у прес-службі Вселенського патріархату.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!