- Народна Воля - http://volya.if.ua -

У Надвірній запрацювала нова котельня

Posted By Модератор On 16.11.2018 @ 14:19 In Акцент,Влада,Освіта | No Comments

Уже четвертий день у Надвірній на вул. Міцкевича, 2 працює нова автономна газова котельня потужністю 0,93 МВт, яка надає тепло у приміщення Надвірнянських ЗОШ І-ІІІ ст. №1 і №2 та центру дитячої творчості і національно-патріотичного виховання молоді. Її вартість 2 725 127 грн. З районного бюджету виділено 1,8 млн. грн., з міського – 860 тис. грн.

котельня [1]

Такий важливий соціально-гос­подарський проект вдалося реалізувати спільними зусиллями керівництва районної державної адміністрації, керівництва і депутатів районної та Надвірнянської міської рад, зокрема, вибрано земельну ділянку, виготовлено проектно-кошторисну документацію та проведено тендер на будівництво котельні. Відділ освіти РДА уклав угоду з проектною організацією ТОВ «ТЕГА» для виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво згаданої котельні, а також провів тендер на її будівництво, який виграло ПП «Захід ІТБС». Необхідні будівельні роботи розпочали у серпні ц. р. КП «Надвірнаводоканал» провів, зокрема, мережі водопостачання і водовідведення.

котел [2]

Таким чином, після шантажу, розчарувань і зневіри, завдяки спільним, злагодженим і професійним зусиллям райдержадміністрації, районної і міської рад зроблено велику справу для міста і району загалом, адже будівництво котельні перебувало постійно у пріоритеті районної виконавчої влади та депутатів районної і міської рад. Відтепер наші діти та вчителі мають можливість у теплих і комфортних умовах навчатися й працювати.

Наш кор.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2018/11/u-nadvirnij-zapratsyuvala-nova-kotelnya/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2018/11/котельня.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2018/11/котел.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.