- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Волонтери БФ «Свобода. Гідність. Перемога» знову на передовій

Posted By Модератор On 09.11.2018 @ 12:55 In Благодійність,Тема дня | No Comments

Свобода [1]

«Все для української перемоги!» – таким гаслом у час московсько-української війни повинен керуватися кожен, хто вважає себе громадянином Української держави. Всі ми хочемо жити тут, працювати, розвиватися, однак мир здобувається тільки цілковитою перемогою над ворогом. Не покладаючи рук, волонтери продовжують підтримувати українську армію і в черговий раз побували у зоні проведення бойових дій.

Волонтерський екіпаж у складі волонтерів БФ «Свобода. Гідність. Перемога» голови ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО» Олега Туєшина, члена НСЖУ, волонтера Вікторії Пицюк, військового капелана ОДЧ «Карпатська Січ» о. Василя Довганюка, волонтерів із Коломиї Олександра та Руслана відвідали вояків, котрі боронять позиції на Луганщині (Новотошківка, Кримське, Капітаново).

Як мовиться, кожний по нитці, то бідному й сорочка. Генератори, бензопилу, печі-буржуйки, «болгарку», інструменти, медикаменти, продукти харчування, близько 7 тисяч вареників від громади с. Зелена та засоби гігієни, іменні пакунки отримали воїни 10-ї ОГШб, службу в якій проходять бійці з Надвірнянщини. Жителі всього Прикарпаття долучилися до збору волонтерського вантажу: Надвірнянщина, Коломия, Бурштин, Верховина і, навіть, Львів. Левову частку взяли на себе ветеранські організації, ветерани московсько-української війни. Голова ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО» Олег Туєшин та голова ГО «ВО Воїнів АТО Прикарпаття» Юрій Остапчук не з чуток знають чого найбільше не вистачає на фронті. Завдяки їхнім зусиллям і небайдужості жителів Надвірнянського району вдалося передати побратимам найнеобхідніше.

Волонтерський екіпаж БФ «Свобода. Гідність. Перемога» очікують не тільки бійці, а й медики, котрі щодня рятують життя захисникам. Необхідні медикаменти отримали медики команди «Вітерець», котрі з перших днів війни надають екстрену допомогу пораненим, вивозять військових із найгарячіших точок.

Волонтерську допомогу канадського виробництва, а саме хірургічне приладдя, яке необхідне для стаціонарного лікування бійців: різні види степлерів для зшивання шкіри та кишківника, розчини, різні види крапельниць – від депутата Львівської обласної ради від «ВО Свобода», екс-віце-спікера Верховної Ради України Руслана Кошулинського, завдяки спів­праці з офіцерами Цивільно-військового співробітництва – CIMIC, передали у військовий госпіталь м. Сєвєродонецьк Луганської області. Від друзів із Німеччини капелан отець Василь привіз цінний апарат – дифібрилятор. Медики зізнаються, для шпиталю такого виду допомоги багато не буває. Сучасні медичні засоби завжди є необхідними, бо саме їх наявність дає змогу врятувати життя.

Хочеться додати тільки одне: українці, ви – молодці, що на 5-й рік московської окупації продовжуєте підтримувати українську армію, незважаючи ні на що… Так, хтось скаже, що військо забезпечене і все у них є. І справді у них все є (гвинтівка 1928 року, «Урал 376»), та багато чого не має. Тож не забуваймо, що ми маємо отой «хиткий мир» лише завдяки нашим захисникам, котрі теж радо б сиділи вдома і готували пакунки на схід.

Слова подяки волонтери та військові висловлюють усім, котрі долучилися до збору волонтерського вантажу: громадам сіл Зелена за наліплені майже 7 тис. вареників і 3000 гривень на пальне та Пнів, учням і вчителям Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст. за придбаний генератор, бензопилу та продукти харчування; сім’ї Марії Юрчук із Надвірної за домашню консервацію, а саме м`ясні консерви; приватним підприємцям – власнику магазину «Хатуля» Андрію Пригродському за надану плівку, інструменти та ін.; Ігорю та Вікторові Баюрчакам; Іванові Страхову за надані необхідні інструменти, Юрію Голінею, керівнику магазину «Простор», Центрального ринку за пакет продуктів харчування та ін.; виконавчому апарату Надвірнянської районної ради за 950 грн. на придбання генератора; Зіновію Андрійовичу, Богданові Зеленчуку, Грицак Мар’яні – відповідно по 1200 грн., 1000 грн. і 500 грн. – на пальне; учням і вчителям Надвірнянських ЗОШ І-ІІІ ст. №1 і №2 та Ліснотарновицькому НВК – за гуманітарну допомогу.

Нехай добро повертається сторицею!

Вікторія ТОРЕС,

член НСЖУ.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2018/11/volontery-bf-svoboda-hidnist-peremoha-znovu-na-peredovij/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2018/11/Свобода.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.