- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Як українцям жити впевнено: план побудови успішної країни

Posted By Модератор On 27.11.2018 @ 11:26 In Новини | No Comments

Один з лідерів РНС, кандидат у Президенти, народний депутат України Юрій Дерев’янко розповів, як зміниться Україна після його перемоги на виборах.

Зокрема, політик заявляє про необхідність кардинальної побудови нової системи, а не ремонтування старої. Дерев’янко пропонує запровадити в Україні: зниження податків та створення рівних конкурентоспроможних умов для ведення бізнесу; створення держави-сервісу, без армії, корумпованих чиновників; впровадження прямої демократії, коли люди мають право контролювати кожний крок влади та голосувати за важливі рішення не раз на п’ять років, а кожного разу, коли це потрібно; справедливу судову систему на основі практики Європейського суду з прав людини; легалізацію усіх видів економічної діяльності, які зараз знаходяться у тіні та замість платити податки у бюджет платять данину корумпованим правоохоронцям; впровадження неоекономіки – усунення непотрібних регуляцій, використання новітніх технологій та залучення зовнішніх інвестицій у розвиток нових напрямків економіки.

«Моя команда – це люди змін, які стали опором старій системі. Ми точно знаємо, як здобути перемогу у війні з олігархатом. І хочемо, щоб Україна стала країною нових можливостей, хочемо жити впевнено та мати суспільство, де влада – це ми!», – заявляє Дерев’янко, повідомляє прес-служба Івано-Франківської обласної організації РНС.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2018/11/yak-ukrajintsyam-zhyty-vpevneno-plan-pobudovy-uspishnoji-krajiny/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.