Газета по-надвірнянськи
 

Зустріч із правниками

2 листопада 2018, 12:56 | Рубрика: Освіта Версія для друку Версія для друку 232 переглядів

Підтримуючи вже хорошу традицію, 19 жовтня ц. р. у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» відбулася зустріч студентів юридичного та дорожньо-екслуатаційного відділень Надвірнянського коледжу НТУ з керівним складом Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області, Управління державної виконавчої служби та відділів державної виконавчої служби.

Гості розповідали студентам про онлайн-сервіси Міністерства юстиції, законодавчі зміни щодо стягнення аліментів, новинки сімейного законодавства. Особливу увагу звернули на правопросвітницьку кампанію #СТОПБУЛІНГ та #СТОПНАСИЛЬСТВО.

Студентів запросили взяти участь у Всеукраїнському конкурсі «Портрет виконавця очима сучасної молоді». Начальник Головного територіального управління юстиції в області Микола Станіщук запропонував студентам проходити виробничу практику на базі управління, відвідувати відділи державної виконавчої служби з метою ознайомлення з роботою державного виконавця, а після закінчення навчання брати участь у конкурсах на заміщення вакантних посад, які проводить управління юстиції.

Колеги-юристи приємно вражені зустріччю, теплим спілкуванням, оскільки саме на авторитеті правознавців будується повага і довіра громадян до держави.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!