Газета по-надвірнянськи
 

Є бюджет і генплан Надвірної

28 грудня 2018, 12:35 | Рубрика: У міській раді Версія для друку Версія для друку 500 переглядів

На двадцять дев`ятій сесії Надвірнянської міської ради 21 грудня н. р. депутати обговорили понад півсотні питань, з чого ухвалили конкретні рішення.

Основне питання – про місцевий бюджет Надвірнянської міської ради на 2019 рік. Своїм рішенням депутати визначили: доходи бюджету м. Надвірна у сумі 52 136 000 грн., у т. ч. доходи загального фонду міського бюджету – 50 530 000 грн. та доходи спеціального фонду міського бюджету – 1 606 000 грн. (у т. ч. субвенція 136 000 грн.). Видатки бюджету м. Надвірна – 52 136 000 грн., у т. ч. видатки загального фонду міського бюджету – 29 602 000 грн. та видатки спеціального фонду міського бюджету – 22 534 000 грн.

Затверджено Програму соціально-економічного розвит­ку м. Надвірна на 2019 рік, а також Програми благоустрою та житлово-комунального господарства м. Надвірна на 2019 рік, програму фінансування робіт з екологічного фонду і заходи щодо її реалізації у 2019-му.

У переліку – ще одне найважливіше питання із позитивним рішенням. На ХХІХ сесії затвердили Генеральний план міста. Зокрема, затверджено містобудівну документацію і в її складі розділи «Інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони) на мирний час та особливий період; історико-архітектурний опорний план; визначення меж історичного ареалу; межі та режими використання зон охорони пам`яток».

Згідно з рішенням втратив чинність Генплан міста, розроблений у 1975-ому Львівським філіалом УДІПМ «Діпромісто». Підприємства, їх об`єднання, установи й організації незалежно від форм власності, котрі здійснюють проектування, роботи з будівництва, реконструкції та капітального ремонту, здійснюють окремі види господарської діяльності у будівництві та землекористуванні, зобов`язали дотримуватися положень новосхваленого Генплану.

Депутати затвердили 12 програм; ухвалили рішення про коригування тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, які знаходяться на балансі та обслуговуванні КП «Надвірнянський житловик». Обговорено земельні та інші питання.

На сесії доповіли про визнання повноважень депутата міської ради Олега Половка (замість Олександра Поповича, який достроково склав повноваження).

Інф. Надвірнянської

міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!